Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655343
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη

εναλλακτικοσ τιτλοσ κριτικησ

Ελενη (στουρ29),ποια ελενη???

καταρχην κατι που δεν ειπε κανεισ.το κτιριο 40-42 ειναι κτιριο γραφειων,κ μπορει να ψαρωσει καποιοσ.δεν δινετε σημασια,αγνοειτε και τον θυρωρο που βρσκεται δεξια οπωσ μπαινουμε,ασανσερ και μεσα στο ασανσερ,γραφει διπλα στο κουμπι του 6ου μασαζ

με υποδεχθηκε μια ευσωμη κοπελα,περασμα στο δωματιακι,και παρελαση των κορασιδων..πληθοσ κορασιδων περασε,τουλαχιστον 6-7,για ολα τα γουστα..συγκρατησα την τζεσικα,που ειναι εντελωσ εξω απο τα γουστα μου,μια κοπελα με καλαααααα
βυζομπαλα(πωσ ξεφυγε απο τουσ βυχολατρεισ του φορουμ)??? ,τησ οποιασ το ονομα δεν το θυμαμαι,ουτε το βλεπω στισ κριτικεσ(νομιζω παολα ,αλλα μαλλον κανω λαθοσ),και η αντζελα για την οποια πηγα αλλωστε.

περασμα στο δωματιο,συμαπθητικο δωματιο,με κρεβατι μασαζ,καναπε,πολυθρονα,ντουζιερα μεσα στο δωματιο.πετσετα σφραγισμενη,παντοφλεσ σφραγισμενεσ, μεχρι κ πετσετα ποδιων για οταν βγαινεισ αποτην ντουσιερα σφραγισμενη,
μουσικη, σωστη για την «περισταση» και στην σωστη ενταση.
Μπανακι,και ερχεται και η αντζελα.η αντζελα είναι 40++,καλο σωμα χωρις περιττα,καλη επιδερμιδα,βυζακια 2ρια+ φτιαγμενα αποτι καταλαβα,αλλα δεν δυσανασχετει να τα πιανεις.φατσουλα που μπορεις να την κανεις και gfe kai pse..
Ξεκινημα το μασαζ,οπου ακουει κ κανει όπως της ζητησεις,και σε «διαβαζει» τι σου αρεσει.
Περιπου στο 10λεπτο,αρχιζει σπεσιαλ κωλογλυψιμο(τυφλα να εχει η ελενη [στ29]),με παραλληλο χαϊδεμα των επιμαχων σημειων.
Γυρισμα ανασκελα,πιπα κατευθειαν,αλλα με πολύ σαλιο κ σλουρπ,σλαρπ και τετοια,με μετρια αισθηση.καποια στιγμη ενώ μου εκανε πιπα βουταει έναν δονητη,και τον χωνει από πισω ,χωρις να βλεπω που τον εχει βαλει,μουνι η κωλο,την γυρναω για να δω και ηταν στον κωλο!!!!!!!!!!!!!...μου βαζει τον χερι στον δονητη για να της γαμω τον κωλο με τον δονητη,ενώ με πιπωνε,σε τρελο ρυθμο,και φουλ βρωμολογα του στυλ,γαμα μου τον κωλο κ τετοια..καποια στιγμη βγαζει τον δονητη,πηδαει στην κυριολεξια,πανω στο μασαζοκρεβατο,και καρφωνει τον πουτσο μου σε σταση reverse cow girl στον κωλο της.και δωστου αχ βαχ κ βρωμολογα,με εμενα να εχω μεινει παγωτο..σε λιγο σταματαμε κατεβαινει,ξαπλωνει καθετα στο μασαζοκρεβατο με το κατω μερος του σωματος της,να είναι εξω από το κρεβατι,με πιανει και καρφωνει τον πουτσο μου ξανα στον κωλο της,και αρχιζει ένα γαμησι σε ξεφρενο ρυθμο,κρατωντας με ,και σπρωχνοντας με δυνατα μεσα της.οταν ημουν ετοιμος να τελειωσω,την σταματαω,την κατεβαζω γονατιστη στο πατωμα,πιπα και τελειωμα στο στομα της,εχωντας βγαλει εξω την γλωσσα της,κ εμενα να την παιζω για να χυσω στην γλωσσα της και στο στομα της(όπως κανουν στις τσοντες)..
Περιτο να πω ότι πωτη φορα στην ζωη μου εζησα τετοιο σκηνικο..σε ολη την διαρκεια του γαμησιου,αισθανομουν σαν πρωταγωνιστης σε τσοντα.
Μια πολλη καλη συνεδρια λοιπον ,που θα την θυμαμαι για αρκετο καιρο.

Υ.γ Συμβουλευω οποιος παει με την αντζελα,μην παει «φορτωμενος» διοτι δεν θα το ευχαριστηθει,μιας κ προβλεπω ότι θα τελειωσει στο 5λεπτο,οπωσ επισησ,να προσπαθησει να ελεγξει και αυτοσ τον ρυθμο,διοτι ο ρυθμοσ τησ αντζελασ ειναι ξεφρενοσ,οπωσ προειπα.
να περνατε καλα
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2015
τίμια κατάθεση και εντελώς vfm μπράβο!!!Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1