Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785428
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τι να γράψουμε τώρα για την Ελένη απλά κορυφαία....!Την επισκέφτηκα τον περασμένο Οκτώβριο και ξανά πήγα καθώς έψαχνα vfm σε μασάζ...Δεν ήμουν για δοκιμές....

Παρέλαση από αρκετά κορίτσια και επιλογή της Ελένης...Πέρασμα σε δωμάτιο για χαλάρωση,ντουζ κλπ....
Μετά από δέκα λεπτά ήρθε και ξεκινήσαμε προκαταρκτικά με γλωσσόφιλα και γλυψίματα....Ισπανικό με τις βυζάρες της και τρίψιμο σε αυτές για ώρα.Φιλιά πολλά σε λαιμό,αυτιά και υπόλοιπο σώμα.Μασάζ φοβερό ίσως απ΄τα καλύτερα σε διάρκεια αλλά και ποιότητα.
Χαλαρωτικό για τους μυς αλλά και για τα πόδια...Ασχολήθηκε ώρα δε μπορώ να πω με πλάτη αυχένα αλλά και πόδια!
Έναρξη του στοματικού!
Πρώτα με αρκετό γλύψιμο στην περιοχή αλλά και πλούσιο καραμέλωμα στα @@@@κια.Αφού πέρασε το προφυλακτικό συνέχισε τη πιπα με ωραίο και χαλαρό ρυθμό.Πρώτη στάση στο σεξ με την Ελένη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητο όπου στήθηκε άψογα πάνω στο μασαζοκρέβατο.Γύρισμα στα πλάγια και ιεραποστολικό και τελείωμα στις βυζάρες της....!!!!

Μαζευτήκαμε κάναμε ντουζάκι μαζί με περιποιήθηκε βγάζοντας το λάδι απο τη πλάτη μου και κουβεντιάσαμε για λίγο ακόμη καθώς η ώρα είχε πάει 9 και το μαγαζί έκλεινε σιγά σιγά....
Με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα και με ένα πεταχτό φιλί ανανεώσαμε τη συνάντηση μας για το μέλλον,άλλωστε όποτε επισκέπτομαι το μαγαζί και είναι ελεύθερη μιλάμε αρκετά περάσω δε περάσω...
Είναι πολύ καλή επαγγελματίας αλλά και σωστός σαν άνθρωπος αυτά αλλωστε άτομα που την έχουν επισκεφτεί τα γνωρίζουν πολύ καλύτερα.
Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού