Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 7 10
Μασατζίδικα 25958
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λόιπόν τη Κατερίνα κάποιοι θα τη θυμούνται από το Ιουλιανού...
Ξανθιά με καρέ μαλλί και χαλαρό αλλά καλό σώμα με απαλή επιδερμίδα...Μία γυναίκα που εντάξει δεν είναι μοντέλο αλλά μπορείς να περάσεις ευχάριστα την ώρα σου σε μασάτζίδικο....!

Πέρασμα την παραπάνω ημερομηνία λίγο πριν τη Μ.Εβδομάδα,ησυχία και εύκολο παρκάρισμα πίσω στα στενά...
Με υποδέχτηκε η ίδια και μαζί με τη φίλη της μου είπαν τα προγράμματα...Τα κλασικά λοιπόν 60 και 80...
Επιλογή των 60 και βουρ δωμάτιο για ντουζάκι.Ήρθε μετά από λίγο για να ξεκινήσουμε.....
Κάποια κουβεντούλα στην αρχή για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα με μασάζ.Καλό εντάξει έχω δει και καλύτερο αλλά εντάξει το κατατάσσω στα καλά και χαλαρωτικά...Στοματικό καλό και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής με καραμέλωμα στα α@@@@κια...Σεξ σε τρείς στάσεις με τη Κατερίνα από πάνω,στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό όπου μας βρήκε το τέλος...
Η συμμετοχή της καθ'όλη τη διάρκεια ήταν άψογη και αληθοφανείς κάτι που έκανε το κλίμα καλύτερο...
Πραγματικά με τη Κατερίνα πέρασα πολύ καλά και τη συστήνω ανεπιφύλακτα σε κάποιον που του αρέσει εμφανισιακά!

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Κατερίνα,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2015
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, Jim25jim και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού