Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785526
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθες το πρωί μετά από πολύ καιρό, έκανα μια επίσκεψη στο καλύτερο (κατά την γνώμη μου) κέντρο μασάζ της Αθήνας, το Ζανόσπιτο. Το γράφω αυτό γιατί έχω πάει και σε άλλα μαγαζιά, καθότι το μασάζ μου αρέσει και έτσι έχω μέτρο σύγκρισης και εμπειρία επί του θέματος. Βέβαια, για την επιτυχία μίας συνεδρίας μασάζ/full πρόγραμμα !! τον πρώτο λόγο το έχει η θεραπεύτρια, η διεύθυνση του μαγαζιού που κάνει τις επιλογές των κοριτσιών, η καθαριότητα, και φυσικά η συμπεριφορά του πελάτη. Έτσι λοιπόν, πήγα και για καλή μου τύχη είχε μάλλον ησυχία από κόσμο, πράγμα δύσκολο τον τελευταίο καιρό σ’ αυτό το μαγαζί, και μπόρεσα να πάρω την πρώτη μου επιλογή, την Ελένη ( 50+).
Θεωρώ ότι η Ελένη, με την οποία έχω συνευρεθεί, 8-10 φορές, είναι πραγματικά αξεπέραστη και μακράν η καλύτερη γιατί είναι σε ΟΛΑ της, πολύ καλή και επαγγελματίας. Κάθε φορά είναι ευδιάθετη, πρόθυμη, δεν λέει ‘όχι’ σε τίποτα, ξέρει και κάνει τέλειο μασάζ, και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη πάντα, χωρίς να βιάζεται. Οφείλω να ομολογήσω ότι είναι προικισμένη από την φύση με πολύ ωραίο σώμα το οποίο διατηρεί καλογυμνασμένο. Θα την ζήλευαν κατά πολύ νεότερες της…… Νομίζω ότι δεν έχει νόημα να μπω σε λεπτομέρειες της συνεδρίας, γιατί αυτά έχουν γραφτεί πολλές φορές από πολλούς που έχουν πάει με την Ελένη. Για όσους τους αρέσει αυτού του επιπέδου οι υπηρεσίες συστήνεται ανεπιφύλακτα. Καλό Πάσχα σε όλους.!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
ΕΛΕΝΗ
Μέλος
Εγγραφή:
29 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2015
ρε φιλαρακο εχεις προβλημα στα ματια??? το 8 στην εμφανιση που το ειδες??? με αριστα το 100 εννοεις ...???
X
xpapad
08 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε ο κάθε ένας από εμάς βλέπει με τα δικά του μάτια!!!!! "άλλα του λαγού και άλλα της κουκουβάγιας"
09 Απριλίου, 2015
Θα συμφωνήσω με τον xpapad. Εμφάνιση 8 και καλογυμνασμένο σώμα...Μήπως υπερβάλλεις λιγάκι??
09 Απριλίου, 2015
Παληκάρια για να βοηθήσω την κατάσταση.Ακριβώς τα ίδια λέω και εγώ 2 κριτικές πιο κάτω.Και για να μην παρεξηγούνται τα λεγόμενά μου και του οκτάβιου (φαντάζομαι) σας λέω τα εξής:ΚΟΡΜΑΡΑ και ΚΑΛΟΓΥΜΝΑΣΜΕΝΗ για την ΗΛΙΚΙΑ της.Εγώ γράφω +-50 και ο οκτάβιος γράφει +50 (άρα κάπου εκεί πρέπει να είναι η γυναίκα).Επομένως μπορείτε να καταλάβετε ότι το να την συγκρίνεται με μία καλογυμνασμένη κορμάρα των 20 ή των 30 ετών είναι από λίγο έως πολύ ΑΚΥΡΟ.
Σε οποιαδήποτε περίπτωση θα συμφωνήσω με τον γράφοντα την κριτική.+1
16 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πρόκειται για την Ελένη που ήταν παλιότερα στο Καιτόσπιτο (Στουρνάρη 63), γνωρίζει κάποιος;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5