Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785390
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολλα ταξιδια..πολλα τρεχαματα ..με κρατουσαν μακρυα απ το ιδρυμα της οδου Στουρναρη...
Μετα απο αρκετες επισκεψεις πανω κατω εχω τα σιγουρακια..στανταρακια μου που ξερω θα περασω σιγουρα καλα...

Αφιξη κατα το μεσημερακι ..μη πεσουμε με το πολύ κοσμο.... επι της υποδοχης η κυρια Λια μας .... με την οποια ειχα να συναντηθω αρκετο καιρο.....αγκαλιές. φιλακια. Κλπ κλπ...
Η θεα απ τα μπαλκονια ..που προεβαλαν προκλητικά απ τη μισοανοιχτη ρομπα..... το πολλα υποχομενο χαμογελο ....ηταν αρκετα ωστε να μειωσουν το χρονο επιλογης σε dt = 0 ...
Περασμα στο μεγαλο δωματιο ..οπου ηρθε αμεσως πριν ακομα γδυθω με ποτακι.....
Αρχισε να γδυνεται οπου ενα κορμι καλυτερο απο 20 ρα αποκαλυφθηκε με πολυ ναζι ...
Καλα ρε σεις...τοσο καιρο δεν εγραψε κανενας οτι το μωρο διορθωσε το βυζι.....
Μπηκε στη ντουζιερα μαζι ..οπου αποκαλαυσα αυτο το κορμι ....ονειρο να το χαιδευεις....
Μαζεμένες καυλες ημερων ..χαδακια με το αφρολουτρο. Και λιγη πιπουλα....καλα η γυναικα εχει phd στο κλαρίνο. ?.. και μερικα εκατομυρια σπερματοζοαρια κατεληξαν στο στοματακι της...

Το μασαζ που ακοπλουθησε ηταν απολαυση.... ξεκίνησε σαν απαλο χαδι... σιγα σιγα ανεβασε πιεση στα σωστα σημεια.. ενοιωθα να με περναει ηλεκτρικό ρευμα ..να χαλαρωνω...
Οταν καταλαβε οτι ειχα παρα χαλαρωσει. ?..κατεβηκε απ τη πλατη στη μεση... περνώντας το χερι κατω απ τη μεση αρχισε να χαιδευει το ...τρομερο εργαλειο..... ( λεμε και καμια μαλακια να περναει η ωρα )
Παρα Τη κουραση ..τα σημαδια ανακαμψης ηταν γρηγορα ορατα...
Περιστροφη στον αξωνα μου... και η Λια επανω μου ..να γλυφει ..αργα και βασανιστικα το ..εργαλειο που σας ελεγα πριν...
Φυσικά δεν εχασα ευκαιρια να περιποιηθω το πεντακαθαρο και μοσχομυριστο μουνακι της...για αρκετη ωρα.. το αποτελεσμα ειναι μη ανακοινωσιμο.....χαχχαχ

Περασμα αδιαβροχου με το στόμα. Και μετα εγινε της κολασεως..... το μισο καμα σουτρα..δηλαδη
Το τελος ηρθε για αλλη μια φορα στο στοματακι της και καποια υπολοιπα στα βυζια ...
Καλα θα το ξαναπω ,,,,, μιλαμε για πολυ βυζι μαγκες

Συμπέρασμα. ?.. μια Λια απιστευτα ανανεωμενη ...με τελεια διαθεση.... καλυτερη απο ποτε...
Ντουζακι ...και ανχωρηση.....και αν κρινω απ τα χαμογελα των αλλων κορασιδων...μαλον εκανα πολύ
φασαρία....

Συμπερασμα.... Λια ...τιμα τον πελατη,,,, και με την ανανέωση της εμφανισης νομιζω οτι ειναι το αναμφισβητο νο 1 στο συγκεκριμένο ιδρυμα..

Ως γνωστον οι αποψεις ειναι υποκειμενικες..... καλα να περνατε
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λία
Ιζνογκουντ
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
7.420
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, spipis71, Elganador

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού