Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785550
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παίδες για να μην θεωρηθεί ότι είμαι κανας βαλτός που εκθειάζω την Βίκυ με τις καλές κριτικές , θα τονίσω ότι πάντα παίζει ρόλο η χημεία με την κοπέλα
και το τι θέλει ο καθένας.

Εγώ προσωπικά θέλω με την κοπέλα να χαλαρώσω , σωματικά και πνευματικά , να υπάρχει μια επικοινωνία του σώματος και του πνευματος , να νιώσω όμορφα και να
ξεκουραστώ και απο κει και πέρα ότι προκύψει.

Το συγκεκριμένο κορίτσι είχα προσπαθήσει 2 φορές να την βρω πριν , αλλα δεν την βρήκα. Την βρήκα χτες , 26/12 , αφου πρώτα πήρα τηλέφωνο. Κατέβηκα , και μπήκα
στο δωμάτιο μαζί της. Μου αρέσει η θετική της αύρα , είναι κάτι που απο μόνο του με ξεκουράζει !

Ξεντύνομαι και αράζω στον καναπέ , και της δίνω ένα μικρό Χριστουγεννιάτικο δωράκι των 20 Ευρώ , έτσι γιατί γούσταρα! Εκτός ότι με ευχαρίστησε πάρα πολύ , το εκτίμησε και
πάρα πολύ. Με ρώτησε τι πρόγραμμα θέλω να κάνουμε της είπα 1 ώρα , είμαι πολύ κουρασμένος λόγω δουλειας (δουλέυω 12ωρα) και αγχωμένος , οπότε ας κάνουμε τα δικά μας πρώτα
και μετά να με αναλάβει σε μασάζ.

Αράζω καναπέ , και μου κάνει μια υπεροχότατη πίπα , 9/10 , με φιλιά στο στόμα , γλύψιμο στο σώμα και στις ρώγες που γουστάρω , και δώστου ξανα! Οκ , κατέθεσα.

Κουβεντούλα και τσιγαράκι αγκαλίτσα και μου λέει έλα να φτιάξουμε λιγάκι το στρες.


Είχα πρόβλημα , δεν μπορούσα να ανασάνω ώρες ώρες , είχα κρύωμα απάνω αριστερά , δυνατό και καλό μασάζ , με έστρωσε και μου έβγαλε τόση μα τόση κούραση !

Σε σημείο που ήθελα να κοιμηθώ. Γυρίζω , ξεκινάει τα γλυψίματα πάλι , και πάλι πίπα. Με την κούραση που είχα εκείνη την στιγμή , με το ζόρι τελείωσα!

Χαλαρά , και χωρίς ίχνος βιασύνης , μπήκαμε στο μπάνιο , κουβεντούλα όμορφη , οπου πλυναμε ο ένας τον άλλον.

Ομορφα , με σεβασμό ο ένας στον άλλον , εδωσα τα λεφτά , την ευχαρίστησα για την δουλειά που έκανε στο στρες μου και ποσο καλά πέρασα στα ιδιαίτερα , και έφυγα ευχαριστημένος!


Ξαναλέω , είναι τι γουστάρει ο καθένας. Εγώ γουστάρω αυτο ! Δουλέυω πολύ , θέλω χαλάρωση ! Θέλω κουβεντούλα και ωραίες στιγμές. Κάποιος άλλος μπορεί να θέλει απλά "δράση".

Προσωπικά εγώ πάντως την Βίκυ την ξεχωρίζω , γιατί νιώθω ότι με σέβεται , και κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να φύγω απο εκεί 100% ευχαριστημένος!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2014
Εισαι απόλυτα σωστός..!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1