Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655777
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη στο νεο ιδρυμα της Λ. Συγγρου λοιπον
Η κατω πορτα της πολυκατοικιας ειναι παντα μισανοιχτη οποτε μπαινεις χωρις να χτυπας κουδουνι
ανεβαινεις στον 6 και εκει σου ανοιγει μια ρωσιδα υπευθυνη λιγο αντιπαθητικη θα ελεγα.
Προγραμματα μιση ωρα 60 ευρω, 1 ωρα 80 ευρω και μια ωρα με ζεστο λαδι 100 ευρω...Χμμμ; τι διαλο 20 ευρω κανει να ζεστανουν το λαδι στο καμινετο???
Τεσπα χωρος αρκετο συμπαθητικος, 5 δωματια αλλα λιγες κοπελες.
Εγω ειδα την μουναρα Τζεσικα, και μια ελληνιδα ξερακιανη ταλαιπωρη γκιλφ που ειναι να τη λυπασαι οταν εμφανιζεται μετα απο τζεσικα και Μερλυν
Επελεξα Μερλυν.
Ψιλη νταρτνανα Ουκρανη που οντως στο προσωπο και στο σεξ απιλ ομοιαζει με την γνωστη σταρ του Χολιγουντ ειδιαιτερα στο προσωπο και στο μαλλι
Ξανθο μαλλι, ποδαρες ομορφες και ισιες, φορουσε 12 ποντες γοβες και την ιατρικη φορμα.
Περασα στο δωματιο που ειχε πολυ καλη ντουζιερα, καναπε και πολυθρονα παρακαλω, αλλα το μασαζοκρεβατο ειναι το κλασσικο παλιο κρεββατι που μοιαζει με αυτα που εχουν οι γιατροι στα εξεταστηρια. Σφραγισμενη πετσετα και παντοφλες.
Η Μερλιν με προετρεψε να κανω μπανιο μολις μπηκα στο δωματιο.
Μιλα καλα αγγλικα αλλα καθολου ελληνικα.
Μου εκανε μασαζ περιπου 45 λεπτα καλο θα ελεγα. Φαινεται οτι ακομα δεν κατεχει την τεχνη αλλα ειναι φιλοτιμη και προσπαθει, εκανε σε ολο το σωμα, χερια ποδια, κεφαλι, αυχενα πατουσες κτλ.
Οση ωρα μου εκανε μασαζ ειχε μεινει με ενα πολυ ομορφο σετ εσωρουχων.
Οταν γυρισα για τα υπολοιπα εκει ξεκινησε το πραγματικα καλο προγραμμα. Εχει φοβερη επιδερμιδα λεια και χωρις ιχνος τριχας, ενω το στηθος της ειναι περιπου 3αρι φυσικο,ε ελαφρα πεσμενο με μεγαλη ρωγα που ανταποκρινεται αμεσα. Επισης εχει ελαφρα χλαρη κοιλιτσα κατι που εμενα δεν με χαλαει καθολου
Γυναικα δωτικη και ζεστη που της αρεσει να κανει σεξ. Τελεία και παυλα. Το αιδοιο της εσταζε στην κυριολεξια, σπανια μου τυχαινει τετοιο πραγμα. Φιλια με γλωσσα και χαδια φουλ. Στοματικο αψογο χωρις χερια deepthroat με γλειψιμο των παντων.
Σεξ στα ορθια, στον καναπε, στην πολυθρονα, στο κρεβατι, Φοβερα τα στησιματα τηε , ιδιαιτερα στα 4.
στο τελος εβγαλα τον σκουφο και την προετρεψα να κανει παλι το φοβερο της στοματικο οπου τελειωσα στο ζεστο της στομα.
Χρονος παραμονης συνολικα μαζι με τα μπανια 1 ωρα και 10 λεπτα.
Απο τις καλυτερες εμπειριες μου σε μασαζ αξιζει τα λεφτα τηε και με το παραπανω. Γυναικαρα
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Mέρλιν
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2014
εσύ την είχες πάρει και δεν την είδα;
και αυτή η αντιπαθής τσατσά δεν την ανέφερε ώστε να περιμένω λίγο.
01 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι ναι μεγιστε
02 Δεκεμβρίου, 2014
δηλαδη 45 λεπτα μασαζ και 15 λεπτα σεξ ? για 80ε δεν ειναι πολλα ? Γερο-μύστης δεν ξερω απο μασατζιδικα αλλα 30λεπτα μασαζ και 30 σεξ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ δεν θα επρεπε να ειναι ? Χμμμ; και σκεφτομαι να παω σε αυτο μιας κ ειναι κοντα μου Ναι! επισης η μουναρα Τζεσικα ειναι καμια γνωστη τζεσικα ? ευχαριστω φιλοι συναγωνιστες !!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3