Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785530
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα χρόνια που είχα κόψει τα μασατζίδικα. Πέρασαν ίσως και οι χρυσές εποχές τους, με τα μουνιά πρώτης διαλογής και σπάνια πετυχαίνεις κάτι τέτοιο πια.

Μετά όμως από επιμονή του κολλητού μου και μέντορά μου στο μπου, είπα να δοκιμάσω.

Επίσκεψη στο χώρο της Ζάννας λοιπόν, τον οποίο είχα επισκεφτεί και παλαιότερα αλλά δεν είχα κάτσει, συστημένος για Μαρία χωρίς προσπάθεια να δω κάτι άλλο. Φωνάζουν λοιπόν τη Μαρία η οποία ήταν ελεύθερη και με παραλαμβάνει να με οδηγήσει στο ιδιαίτερο. Με πήγε στο μέσα ευθεία δωμάτιο με το φουσκωτό στρώμα. Μου δίνει τα σύνεργα, πετσέτα, παντόφλες και μπαίνω για ντουζάκι. Με το που τελειώνω έρχεται, Βγάζει τη ρόμπα νοσοκόμας Μεγάλο χαμόγελο και με ξαπλώνει.

Η Μαρία αδύνατη στα κιλά που μου αρέσουν, ωραίο πωπό, μικρό 1,5 στήθος (προτιμώ λίγο μεγαλύτερα), ωραίο μαλλί τύπου Φουρέιρα, αλλά το σύνολο χαλάει από τα μικρά αραιά μπροστινά δόντια.

Ξεκινάμε με μασαζάκι, όπως μου προτείνει, λέγοντάς μου ότι θα είναι σύντομο για να περάσουμε στο κυρίως πιάτο.
Αρχικά με τα χέρια και εν συνεχεία αφαιρεί τα εσώρουχά της και συνεχίζει με το σώμα. Δεν ήταν ο χρόνος τέτοιος που να μπορώ να πω ότι το χάρηκα, αλλά δεν ήταν αυτός ο απώτερος σκοπός μου. Πάντως είχε γούστο το σωματικό μασάζ στην αρχή πιέζοντας με δύναμη τα βυζιά της στην πλάτη μου, μετά γυρνώντας ανάποδα τα πίεζε στους γλουτούς μου, τρίβοντας το μουνάκι της στην πλάτη μου και τέλος καθιστή επάνω μου με τον κώλο, να τον τρίβει με δύναμη σε όλο μου το σώμα. Ως εδώ καλά.

Μπαίνουμε με δική της προτροπή στο δεύτερο σκέλος του προγράμματος. Με γυρίζει και αρχίζει μια καλή πίπα αλλά χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχής. Όταν το εργαλείο έφτασε στο απόγειό του άρχισαν λίγα ψιλοπροβλήματα. Άρχισαν τα ίδια που έχει περιγράψει ο φίλος samerbig παλαιότερα. Τέλος πάντων βρήκαμε με καλή θέληση κάποιους τρόπους και στάσεις, τις δοκιμάσαμε αλλά δεν ήταν όπως έπρεπε για δυνατή διείσδυση και προτίμησα να πετάξω πάλι το προφυλακτικό και να τελειώσω με στοματικό. Πνίγηκε δύο τρεις φορές από την πίεσή μου για dp. Το τέλος ήρθε έτσι με τα υγρά να ξεκινούν στο στόμα της και μετά να τα κατευθύνει στα βυζιά της.

Στα θετικά ότι αισθάνθηκε άσχημα που δεν ήταν όπως έπρεπε και μου ζήτησε αρκετές φορές συγνώμη.
Επίσης θετικό ότι συνηθισμένος σε μεγαλύτερες κατηγορίες πλέον και με πάνω από το διπλό ή τριπλό και πλέον κόστος, δε μου κακοφάνηκε.

Απλά είπα να δοκιμάσω να θυμηθώ τα παλιά, αλλά το θεωρώ πλέον πισωγύρισμα.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.234
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, wired77, borbi2525 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2014
Δεν εχετε ιδεα τι σημαινει αποτυχια και εισθε τυχερος γι αυτο. Αναμεινατε δικη μου κριτικη απο βδομαδα.
22 Νοεμβρίου, 2014
Trivi να πας να το κάνεις ποίο μικρό το εργαλείο.....

23 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και επισης να μην παρασερνεται και να δουλευει περισσοτερο ...
Γλώσσα
24 Νοεμβρίου, 2014
Τελικά η παρακμή σε αυτό το μαγαζί έχει συνέχεια..να δουμε ποιο θα είναι το τέλος...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4