Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83664
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αργά το απόγευμα στο χώρο απέξω παλατάκι μέσα άστα. Τηλέφωνο και αμέσως άνοιγμα της πόρτας τρις κοπέλες Μια ρωσίδα άλογο που ξεπέταξε ένα παππού που θέλει βιάγκρα για την επόμενη φορά μια ελληνίδα με κόκκινα μαλλιά και η Λίντα πέρασμα μπανάκι με καθαρή πετσέτα όχι κλειστή ντουζάκι και μετά απο 5-10 λέπτα είσοδο. μικρό στήθος ωραίο κολαράκι,και άρχισε ο αγών γλωσσόφιλα μέχρι αηδίας και μια πίπα υγρή και γεμάτη. περιποίηση αρχιων μέχρι παπαριασματος αρνήθηκε να την περιποιηθώ και έγω ακολούθησε μέχρι γλυφωκολάδα τόσα σάλια , βαθειά πιπα μέχρι εμετού δεν έκανε αλλά δεν ήθελε να την πιέζω. γύρισμα ιεραποστολικά, πίσω τριπούλα χωρίς έλαια και υγρά και στο τέλος κατάθεση στο στόμα. όπου και τα έφτυσε. καλή λύση για την τιμή και τα λεφτά. θα επανάληφθή.
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Μέλος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
74
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2014
Αγαπητοί συναγωνιστές το τηλέφωνο του μαγαζιού ποιος μπορεί να μου το στείλει
20 Νοεμβρίου, 2014
Αγαπητέ φίλε μου, από οτι έχω καταλάβει στον εν λόγω "στούντιο" πας μόνο με τηλέφωνο, μήπω1 σου είνςι εύκολο να μου το δώσεις? Ευχαριστώ πολύ
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 143452
24 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αγαπητοί συνάδελφοι και συμπάσχοντες όποιος έχει τηλέφωνο ας το στειλει με προσωπικό μήνυμα paparex01@gmail.com.....Ευχαριστώ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3