Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 792241
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγα λοιπόν ξανά στο μαγαζί , αποφασισμένος να πάω με την Βίκυ. Ήταν η Ζάνα εκει , και μου λέει ότι λείπε , έχει περίοδο.
Η δευτερη φορά που έχει περίοδο όταν πάω , και με έκανε να αναρωτηθώ.

Είπα στην Ζάνα να μπω μαζί της , αλλά αρνήθηκε . Μου λέει δεν μπαίνω πια , και ειδικά αυτό τον καιρό δεν μπορώ.

Οκ λοιπόν , παρέλαση , και διαλέγω την Μόνικα. Την είχα σταμπάρει απο άλλη φορά.


Μελαχρινό Σερβάκι, γαμώ τα μαλλιά , 40 +- , ωραίο σώμα αδύνατο και ψηλό , και γενικά μια πολύ όμορφη γυναίκα ( υστερεί λιγάκι στην μάπα ).

Απο την αρχή που μπήκαμε , ένιωσα μια κατάθλιψη στο πρόσωπό της. Δεν έδωσα σημασία.

Αρχίζει το μασάζ , και μιλάγαμε ελαφρώς , είχα πολύ ανάγκη απο καλό μασάζ , γιατί είχα ένα πόνο στην πλάτη. Μπορώ να πω ότι έκανε πολύ καλή δουλειά.



Στα επόμενα , το b2b δεν μου άρεσε , και μετά γύρισα , και άρχισε τις μαλάξεις στο φίδι μου. Και άντε , και δώστου , δεν μου σηκωνότανε. Της λέω , βάλτο στο στόμα σου
να γίνει πύραυλος. Έγλειψε λίγο τις μπάλες , και δεν πήγαινε παραπάνω.
Μου λέει προφυλακτικό. Της λέω άντε ΟΚ.
Η πίπα της ήτανε μέτρια εώς κακή , και της λέω έλα απο πάνω.

Παιδιά είτε το πιστέυετε είτε όχι , έχει στενό μουνί. Βασικά δεν έχει ανοιχτή λεκάνη πολύ , πράγμα που μου άρεσε ότι την πονούσα στην πραγματικότητα.

Λίγο σεξ , και βαρέθηκα βασικά . Μέτρια πράγματα. Κατεβαίνει , μου τον παίζει και τελειώνω ........



Όπως έχουνε πει και άλλοι συναγωνιστές , πολύ μασάζ , λίγο σεξ. Δεν είναι μαλακισμένη , είναι καλό παιδί , και φιλότιμη. Αλλά αυτό δεν φτάνει.
Η κατάθλιψη που είδα στην αρχή , φάνηκε στον αγώνα.
Του στυλ , τί θέλω εγώ εδώ μέσα.......
Απο την άλλη , αφού είναι εκει μέσα , το προσπαθεί , αλλά ακριβώς επειδή δεν είναι πουταναριό , δεν ευχαριστιέται την δουλειά.

Δεν είναι Νικόλ , να κάνει αγγαρεία , εξηγιέμαι.Ούτε Ράνια που πάει να σε ξεπετάξει.
Απλά δεν είναι και η γυναίκα που θα σε κάνει πύραυλο.

Εάν δούλευε σε μασατζίδικο που απλά "φραπάς" , τότε θα ήτανε καλύτερο για αυτήν !!


Την συμπάθησα σαν άτομο , ωραίο , ευχάριστο , με φιλότιμο , αλλά νομίζω ότι δεν θέλει και η ίδια να είναι εκεί μέσα , απλά αναγκάζεται λόγω οικονομικών , αφού έχει έναν γιο μεγάλο ( ελπίζω μόνο αυτό , και όχι να την αναγκάζουν....).


Θα ξαναπέρναγα μαζί της , άν ήθελα μονο χαλάρωση με μασάζ , και κανα "φραπέ" για να αδειάσω. Για παραπάνω , λιγάκι δύσκολο !
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Νοεμβρίου, 2014
ναι, ρε φιλε και εμενα μια μαυριλα μου ειχε βγαλει, παρολο που ειναι και ωραια γυναικα.
δεν ξαναπαω μαζι της να ψυχοπλακωθω
14 Νοεμβρίου, 2014
Για την ψυχολογία που λέτε μήπως την πετύχατε σε άσχημη μέρα? Χμμμ;
Εγώ την βρίσκω πάντα ευδιάθετη πρόσχαρη και με το χαμόγελο στα χείλη. Και πάντα με θετική ενέργεια.....ΚατσικογάμηςΓλώσσαΓλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2