Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784768
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωτη μου φορα στο συγκεκριμενο καταστημα και μπορω να πω οτι ειναι το καλυτερο σαν περιβαλον απο οσα εχω επισκεφθει. Μου ανοιξε η Νικολ με περασε πισω απο την εισοδο σε ενα καναπεδακι και αρχισε η παρουσιαση. Χανεις τη μπαλα απο το ποσες πολλες ειναι. Σε γενικες γραμμες ομως δεν ειναι τιποτα φοβερες γκομεναρες να πεις πεφτω ξερος. Αφου ολοκληρωθηκε η παρουσιαση ηρθε ξανα η Νικολ και με ρωτησε με ποια θα περασω. Της ειπα με αυτην και αυτο που με προκαλεσε ηταν μαλλον το οτι την ειχα δει πιο πολυ απο τις αλλες και επιπλεον το μπουστο της που ηταν τουμπανο. Οταν με ρωτησε ποση ωρα θα κανω στην αρχη της ειπα μιση αλλα φτανοντας στο δωματιο της ειπα μια ωρα και μου ξεκαθαρισε οτι ειτε μιση ειτε μια ωρα μια ειναι η εκτονωση πραγμα που εμενα δεν με ενδιεφερε. Κλασικη αλβανικη κωλαρα και βυζαρα 3.5 με 4. Μασαζ ικανοποιητικο. Δευτερο ημιχρονο μονο πνευστα καθως απο οτι διεκρινα δεν ειχε την ορεξη για πηδουλο αλλα να πω την αληθεια ουτε και γω ιδιαιτερα. Τσιμπουκι μετριο με αρκετη χρηση χεριου. Πολυ ομιλητικη κατα την διαρκεια του μασαζ. Ουτε τα εκλαψα αλλα ουτε και θα την ξαναεπαιρνα. Τα λεει ακριβως οπως ειναι τα πραγματα ο φιλος απο κατω.

Υ.Γ. Προς τους διαχειριστες. Δεν καταλαβα γιατι δεν ανεβηκε ποτε η κριτικη μου για την Εμμα της γνωστης αλυσιδας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2014
..Συνεχίστε να δίνετε τα 80άρια σ αυτό το Αλβανικό ψυγείο με τα βυζιά...όλο το συνάλαγμα στον UCK...
17 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

xaxaxaxaxaxxa Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
17 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οτι και να πεις εχεις δικιο ρε φιλε.
18 Οκτωβρίου, 2014
Αφου τα χου πει συνορα ο ερως δε γνωριζει...Γερο-μύστης
ανατολ να γαμησουμεΚατσικογάμης παμε οχι να κανουμε πολιτικη
αν η αλλη ειναι καλη στη δουλεια της ας εινα και τουρκαλα
που λενε βυζα να χει και να μην ειναι ψυγειο...
καπιταλισμο και παγκοσμοποιηση εχουμεΜεγάλο χαμόγελο
και γω ξενερωνω αν ακουω αλβανιδα και τις αποφευγω
αλλα ειναι λαθος μου να κρινω απ την εθνικοτητα...
Ο μουστακιας κατι ηξερε και ειχε παρει ουκρανομολδαβεζες για σεξουαλικες υπηρεσιες οι γυναικες απο κει εναι 9 στις 10 λιρα καραντι για ΣΕΞ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4