Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785592
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιδιά μόλις γύρισα απο το Ζανομάγαζο , και σήμερα , έλειπε η Βίκυ ή η Λία , που είναι τα στανταράκια μου.

Ειδα την Νικολ , ωραία μάτια λέω , ΟΚ πάμε.

Δεν θα πω ότι αισθάνθηκα όμορφα , δεν με έκανε να νιώσω χαλαρά , ήτανε κάπως....πως να το πω....οχι ακριβώς αγγαρεία.....Χμμμ;
θα το πω μια ξενέρα στην μούρη της....σαν κυκλοθυμική.

Στο μασάζ της , είναι πολύ καλή , δυνατό και στα κατάλληλα σημεία , και ξεπιάστηκα.

Στα του αγώνα , αρνήθηκε πίπα χωρίς προφύλαξη , και εκεί είναι που ξενέρωσα και ψιλο-κόμπλαρα. ΟΚ της λέω , παμε.....
είχα ήδη ξενερώσει , και πραγματικά , ότι και να έκανε μετά , ΔΕΝ......

Δεν το έχει , αυτό το λιγάκι πρόστυχο , αυτό που θα σε φτιάξει , πως να το πω....Αισθάνθηκα λες και με χάιδευε η μανα μου ναουμε.....

Λιγη καύλα , λίγη προστυχιά , λίγο βογγητό , κάτι ρε παιδί μου. Τίποτε.....

Με είδε που δεν τελείωνα , και μου τον έπαιξε με λάδι , και τελείωσα.Μαλακία


Προσωπική γνώμη , είναι ότι ΔΕΝ κάνει για αυτή την δουλειά , τουλάχιστον με αυτό το attitude. Εαν δεν γουστάρει και αυτή αυτό που κάνει ,
ας μην το κάνει καθόλου. Αν δεν αγαπάς το μαμήσι , και αν δεν θεωρήσεις τον εαυτό σου ως σκέυος ηδονής για τον άντρα , δεν πας μπροστά στον χώρο.

Ξαναλέω ΔΕΝ κάνει αγγαρεία , αλλά δεν το κάνει και με ευχαρίστηση........
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2014
Γιατι 80 ευρω ?
15 Οκτωβρίου, 2014
Να δεις αδερφέ που εντός 2-3 ημερών, θα υπάρχουν διθυραμβικές κριτικές για τη κοπέλα ..
16 Οκτωβρίου, 2014
ΔΕΝ ήξερες, δε ρώταγες? Αν διάβαζες τις κριτικές των συναδέλφων εδώ, θα γλίτωνες το 80άρι...Η Αλβανίδα έχει γκόμενο-νταβά...Οι υπόλοιποι είναι αγγαρεία...
16 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τοσο κάνει η μία ώρα....
17 Οκτωβρίου, 2014
Να πούμε επίσης ότι σε μερικούς πελάτες χρεώνει 100 την ώρα. Η Νικόλ είναι με τα κέφια της. Θεωρώ ότι το β2β είναι στα τοπ, επαναλαμβάνω όταν ο πελάτης εμπνέει. Μαζί της έχω περάσει 2 φορές. Είναι ωραία τύπισα αρκεί να μπεις στο πνεύμα της. Σε διαβάζει. Στο μαγαζί πιστεύω είναι απ τις κορυφαίες. Κριτική δεν έγραψα καθώς επιβεβαιωμένο από εμένα και κατά δική της παραδοχή η κάθε κοπέλα έχει αυτούς που σιγοντάρουν μόλις φανεί η αλήθεια από κάποιον ξέμπαρκο..μη σκεφτείτε ότι έχουν κάτι παραπάνω σαν ανταμοιβή. Νούρου δεν έχω πάρει μαζί της και δεν ο πολυγουστάρει γιατί ξέρει πως δεν υπάρχουν πραγματικές συνθήκες για τη διεξαγωγή. Για όσους βιαστούν δεν την υπερασπίζομαι. Δουλεύει με βάιμπς κι αυτές οι δουλειές δεν έχουν σχέση μ αυτά. Vivas
17 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι vibes ρε μεγάλε ...εδώ εγώ έχω επιχειρηση , και στους πελάτες μου μονο πιπες δεν έχω κάνει , ειδικά αυτό τον καιρό....
Ποσο μάλλον αν είσαι πουτάνα .....
18 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δε λεω το αντιθετο φίλε. Αλλη η δουλεια σου αλλη η δικη της. Ο καθενας βαζει πηχη. Οι πουτανες δεν εχουν αναγκη να το κανουν γιατι παντα θα υπαρχουν αυτες που θα τα σκανε ουτως η αλλως. Μαλλον παρεξηγησες αυτο που εγραψα. Επαναλαμβανω εγω μαζι της περασα καλα 2φορες χωρις να την θεωρω τοπ. Αλλοι λενε δεν περασαν καλα. Πως να το κανουμε! δεν εχουν ολοι τα ιδια γουστα ουτε τις ιδιες πουτσες μιας και μιλαμε για πουτανες. Στα μπουρδελα βγαινοντας μερικοι ρωτανε πριν μπουν: καλη; Λεει τιποτα; Που να ξερω ρε φιλε τα γουστα του καθενος; Ανακεφαλαιωνω και καταληγω καποιοι εδω γραφουν την εμπειρια τους. Ο καθενας ειναι διαφορετικος. Οχι επειδη σε καποιους αρεσουν οι χοντρες πρεπει να αρεσουν σε ολους. Το ιδιο και οι επαγγελματιες πουτανες με καποιους την βρισκουν περισσοτερο κι αλλους λιγοτερο, ανεξαρτητως εμφανισης η δραστηριοτητας.
19 Οκτωβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλακίες.....όταν δουλεύεις σε εξυπηρέτηση , fucking εξυπηρέτα !!!!!! Που σημαίνει ότι θα το κάνεις με χαμόγελο και θα προσπαθήσεις να ικανοποιήσεις τις απαιτήσεις του πελάτη!

Πόσο μάλλον εάν η δουλειά σου , έχει να κάνει με την ψυχική και σωματική ανάταση του πελάτη ! Δεν είναι μπουρδέλο , να σου κάνει πιπα να τελειώσεις στο τρίλεπτο....ή να τον χώσεις μεσα εξω μεσα εξω μεσα εξω ΕΧΥΣΑ!

Το μασαζοσεξ , θέλει θετική ενέργεια και χτίσιμο χημείας !
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8