Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83647
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Περασμα απο το μαγαζι προσφατα.Χωρος οπως εχει αναφερθει κατα κορον , λιγο χυμα αλλα οκ.Τα κοριτσια περιφερονται σχεδον γυμνα (βοηθαει οτι και το μπανιο τους ειναι με το που μπαινεις δεξια , και απεναντι απο τον καναπε).Το ροστερ μικρο , 3 συν 1 που ηρθε λιγο πριν φυγω (δεν εμαθα ονομα , ηταν ομως ψηλη).Αναμεσα στην Παολα , τη Λιντα και την Ελενη, διαλεξα την τελευταια.Και οι αλλες δεν ηταν κακες , απλα αυτη μου γυαλισε.Αφου εκανα το απαραιτητο μπανακι , μπηκα στο δωματιο και σε 2-3 λεπτα ηρθε και η νεαρα.Μασαζ αρχικα (οχι κατι το ιδιαιτερο , ομως ηταν χαλαρωτικο και την καταβρηκα), μετα εβγαλε τα εσωρουχα της , ανγεβηκε πανω μου και το εργο ξεκινησε.Γλυψιμο και φιλια παντου , γλωσσοφιλα και ιδιαιτερη περιποιηση μολις εφτασε στο υψος του εργαλειου μου , το οποιο και ηταν τουμπανο ηδη.Πιπα καλη , βαθια , με αρκετα υγρα ΧΩΡΙΣ ΧΕΡΙΑ , και επισης περιποιηση και στην γυρω περιοχη με επιμονη και οχι στα πεταχτα (μπραβο της).Εφω στο μεταξυ να δαχτυλιαζω και τις δυο τρυπες της (της οποιες και προσφερει , αν και δεν την τιμησα απο πισω).Προφυλακτικο και καβαλημα , με θεα τα ωραια βυζακια της.Μετα απο λιγο της ζητησα να σταματησει και να με πιπωσει ξανα , γιατι ημουν ετοιμος να χυσω.Πραγματικα εβγαλε το προφυλακτικο και πολυ συντομα εχυσα στο στομα της.Τα εφτυσε σε χαρτι , τη φιλησα και εφυγε.Ευχαριστη , σε κανει να περνας καλα , δε λεει οχι πουθενα (αν και ημουν πολυ light και κρατημενος) , και νομιζω οτι αν φερθεις καλα και ανθρωπινα , οση καυλα και μουρλια κι αν κουβαλας, σιγουρα θα περασεις καλα , πολυ καλα.Θα ξανατιμηθει κι αυτη και το μαγαζι γενικοτερα , συντομοτατα.
Εν κατακλειδι , περασα σουπερ και σε συνδυασμο με το αντιτιμο των 40 € , νομιζω οτι μολις βρηκα το νεο μου στεκι.Αλλωστε δεν υστερει ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ απο τα αντιστοιχα μαγαζια που ζητανε 60 εως 80 € για τα ιδια ή και χειροτερα προγραμματα.
Να περνατε καλα , και καλες καβλες.Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
Κόστος συνάντησης
40
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
sersegas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
248
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2014
Μπορείς να πει κάποιος πως βρίσκει το τηλέφωνο της κας. Γιάννας (για να ανοίξει??)
24 Μαρτίου, 2015
ειναι ευκολο να εχω το τηλεφονο της κα γιαννας?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2