Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785697
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
χθεσινη επισκεψη λοιπον στο εν λογω ιδρυμα...πολλες κοπελες παρελαση απο μπροστα μου 6-7 αυτες που μπορεσα να συγκρατησω ηταν λια,καλινκα,βικη και σονια.πολυς κοσμος εκεινη την ωρα και αναμονη!επελεξα βικη απο αλβανια ναζιαρα με ωραια ματια και πολυ ευχαριστη.με παει στο δωματιο πετσετα μιας χρησης και μπαινω για ντουζακι οποτε σκαει μυτη μετα απο λιγο...
ξεκινησαμε με φιλια χαδια γυρναει πλατη και αρχιζει χορο πανω στον 'μικρο'.ξαπλωσα, περιποιηση της γυρω περιοχης φτυσιματα καραμελωμα στ αρχιδια και μια αργη και βασανιστικη πιπα κοιταζοντας με.με τα ομορφα ματια της .περασμα προφυλακτικου και ανεβηκε πανω οπου με αργα και βαθυα καθισματα με εφερε στο τελος.επειτα μασαζακι.καλα κορυφη η τυπισσα ενα μασαζ το οποιο με χαλαρωσε αφανταστα δυνατο εκει που πρεπει και χαλαρο εκει που πρεπει.μου λεει μετα.να κανουμε και λιγο ερωτικο μασαζ??οκ!!της λεω και εκανε ενα β2β αλλο πραγμα!!!!!ελιωσα,γυρισμα μετα και 2 περιποιηση της περιοχης οπου αρχισε παλι αργα και βασανιστικα κοιταζοντας με οση ωρα εγλυφε και ρουφαγε αλλα μετα αρχισε να τον ρουφαει λυσσαλεα και με που ενταση!!!ανεβασμα στο μασαζοκρεβατο στησιμο στα τεσσερα οπου αρχισα ενα σφυροκοπημα απο πισω βλεποντας στην στον καθρεφτη να με κοιταει με προστυχο βλεμμα και να βογκαει.το τελος ηρθε πανω στα μικρα αλλα ωραια και στητα βυζακια της.καναμε μπανακι οπου συνεχιζε να με χαλαρωνει κανοντας μου μασαζ παραλληλα.το προγραμμα που επελεξα ηταν μια ωρα.οκ λιγο ακριβο ..αλλα η ζωη ειναι μικρη!!!καλα να περνατε συναγωνιστες και καλο βολι!!!!!!!
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
205
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού