Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 217376
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο μεσημέρι και η ξαφνική βροχή με ανάγκασε (μηχανή γαρ) να αναζητήσω κατάλυμα μέχρι να περάσει. Έτσι όπως ήμουν στην Αριστοτέλους με βλέψεις για Seven ή Μονής Προδρόμου τρώω φλασιά και τηλεφωνώ στο Μάρνη 28 και ρωτάω για Λίλη η οποία, εάν δεν το γνωρίζετε ήδη, το καλοκαίρι προσφέρει μασάζ (και μόνο όπως μου δήλωσε) σε γνωστή παραλία ελληνικού νησιού. Και ω του θαύματος (λέμε τώρα...) είναι εκεί! Σε 2 λεπτά ήμουν από κάτω, χτυπάω κουδούνι και η εξώπορτα ανοίγει αμέσως (με το χέρι στο μπουτόν ήτανε???) και ανεβαίνω με το (cult το λες, σαπάκι το λες?) ασανσέρ στον 5ο πάντα με το άγχος πως θα εξηγούσα την παρουσία μου σε περίπτωση βλάβης! Στην υποδοχή sexy μελαχρινή (δεν ρώτησα όνομα αν και την έχω ξαναδεί από ντροπή για το πρώϊμο Alzheimer's (???) που με κάνει και ξεχνάω ονόματα). Μου λέει δουλεύουμε μόνο 3 κοπέλλες, εγώ, η Λίλη και η ... (γμτ την αμνησία μου!). Λέω για την Λίλη ήρθα και περνάω κατ' ευθείαν στο μικρό δωματιάκι δεξιά που το μασαζοκρέβατο είναι σχεδόν κολλημένο στον τοίχο (από το πλάι). Βέβαια υπάρχει ντουσιέρα και καναπές οπότε η κατάσταση βολεύεται κάπως! Να μη τα πολυλογώ, έρχεται η Λίλη, κάνει κάνα δυό δευτερόλεπτα να με θυμηθεί (ήμουν πελάτης της από Φερρών 19) και πέφτει πάνω μου! Αρχίζω να την χαϊδεύω και να την δαχτυλιάζω (φόραγε ένα μαύρο που δεν το λες φόρεμα αλλά μακριά μπλούζα!) και ήταν ήδη υγρή! Φυσικά το μασάζ πήγε περίπατο (η βαθμολογία έχει να κάνει με το μασάζ σε προηγούμενες επισκέψεις) και αφού μπήκαμε μαζί στην ντουσιέρα βρεθήκαμε κάθετα στο μασαζοκρέββατο αυτή και εγώ όρθιος να την γαμάω. Σημειώστε ότι η "περιποίηση" από μεριάς της ήταν σύντομη και με προφυλάξεις σε αντίθεση με άλλες φορές που οδηγεί την γλώσσα της σε διάφορες απόκρυφες περιοχές. Σε σχετική μου παρατήρηση μου είπε κάτι ακαταλαβίστικο και έκανε κάποια έκφραση με το στόμα της σαν να έλεγε ότι έχει μόλις κάνει σφραγίσματα στα δόντια!Χμμμ;
Τεσπα είμαστε και οι δύο φτιαγμένοι δεν επέμεινα και άρχισα το σφυροκόπημα (λέμε τώρα, είμαστε και fifty something!). Μετά από κάνα πεντάλεπτο, την σήκωσα όπως ήταν αγκιστρωμένη (πολύ ελαφριά την κάνεις ό,τι θέλεις, όπως έγραψαν και άλλοι συναγωνιστές) και κάθησα στον καναπέ με αυτή αρχικά cowgirl, μετά reverse cowgirl που φαινόταν να της αρέσει περισσότερο αλλά εγώ ήθελα να βλέπω το καβλιάρικο προσωπάκι της, και τέλος ξανά cowgirl . Ίσως λόγω της ηλικίας, ίσως λόγω πρόσφατης εκτόνωσης, αργούσα πολύ να ολοκληρώσω με αποτέλεσμα να (δείξει ότι) τελείωσε αρκετές φορές (λέμε τώρα...) και (αυτό σίγουρα) να λαχανιάσει! Στο τέλος μου είπε ότι ήταν η πρώτη της μέρα και εγώ ο πρώτος πελάτης που πέρασε μαζί της! Τελικό συμπέρασμα: Μια καλή συνεδρία με ένα στανταράκι μου για αρχή της σεζόν!
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
521
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού