Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785533
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις γύρισα απο το μαγαζί στην Στουρνάρη.

Είπα σήμερα , να δοκιμάσω την Βικούλα , 26-27 χρονών , Αλβανάκι .

Φιλικότατη και λίγο τρελούλα.Χαμόγελο

Μπήκε μέσα στο δωμάτιο και με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά μου έδωσε πετσέτες κλπ , και μου λεει έρχομαι.
Εκανα ντουζ , και αρχίζει τις χαζομαρούλες για να σπάσει ο πάγος (τι ζωδιο είσαι κλπ...) , και πραγματικά απο την πρώτη στιγμή με έκανε να αισθανθώ άνετα
και όμορφα.
Ακολούθησανε γλωσσοφιλα και χαιδεμα , και ένα mini-private lapdance πανω στον τίγρη μου που μου άρεσε πολύ.

Λεω κάτσε να κάνουμε πρώτα μασάζ , και μετα τα άλλα.

Στο μασάζ , ήτανε καλό , όχι παρα πολύ δυνατό , άλλωστε τα χέρια της ήτανε πολύ απαλά , αλλά ομορφο και με ξεκούρασε , και η ώρα πέρναγε παρα πολύ ευχάριστα με τα
ναζιάρικά της λόγια και τις χαζομαρούλες που λέγαμε.Μεγάλο χαμόγελο

Το body to body πολύ καλό , και μετά γύρισα.


Ξεκίνησε ένα γλύψιμο 10/10 στο σώμα , και μετά άρχισε να τον βάζει στο στόμα της. Πολύ καλή πίπα , με φτυσίματα και με τα δύο χέρια , ώσπου
τελείωσα στο στόμα της. Τα κράτησε στο στόμα της πανω απο 1 λεπτό , και στο μεταξύ είχε ξεραθεί στα γέλια με τα χυσαμόλια στο στόμα της,
και για κάποιο λόγο , γέλαγα και εγώ.

Αφου ηρέμησα , συζητάγαμε , και μου έλεγε ότι θέλει και αυτή να περνάει καλά , για να την παλεύει σε αυτή την δουλειά , και γενικά
δεν θέλει να κοροιδεύει τον πελάτη με ακυρα βογγητά και βλακείες.

Μπήκαμε στο μπανιο , και με έπλυνε και την έπλυνα , και εκει μου είπε ότι το στήθος είναι σιλικόνη.
Πραγματικά δεν φαίνεται , έψαχνα να βρω σημάδια αλλά είναι σαν 100% αληθινο.
Παλι στο μπάνιο γέλια και σαχλαμαρούλες που με έκαναν να αισθάνομαι ακόμα πιο ωραία.


Είναι μια καλή επιλογή , κοπέλα που σε σέβεται , και ΘΕΛΕΙ να περάσεις καλά , σε έχει σαν πασά , και προσφέρει με χαρά και χαμόγελο τις υπηρεσίες της.
Και πάνω απο όλα χωρίς την παραμικρή βιασύνη !!!!

Αυτό και μόνο , παρόλο ότι είναι καλή και στα υπόλοιπα , με κάνει να γουστάρω την κοπέλα.

Την συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουνε να νιώσουνε την "αγκαλιά" της , εννοώντας , να γουστάρουνε σωματικά και πνευματικά/ψυχικά ,
για να φύγουνε ανανεωμένοι.

Η Βικούλα , δεν θα σας αφήσει παραπονεμένους. Μπράβο της απο μένα....
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
63
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού