Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 11 10
Μασατζίδικα 38474
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πρώτη επίσκεψη μετά τη μετακόμιση, και πρώτη συνάντηση με Λάουρα.
Σώμα 10/10, εξαιρετικά γυμνασμένη. Πρόσωπο μέτριο, αδιάφορο. Ύφος κουτό (συγγνώμη για την έκφραση, δεν μπορώ να εκφράσω καλλίτερα το "σαν να μιλάω σε τοίχο, επικοινωνία μηδέν, κολλημένη βελόνα στη συζήτηση..").
Πρόγραμμα 60 €, 45 λεπτά με 2 εκτονώσεις.
Τα πρώτα 10 λεπτά τα φάγαμε να μου λέει "πρώτα μασάζ" και εγώ να της λέω ότι προτιμάω μασάζ μετά. Ευγενικά, πάντα, γιατί είμαι και μαλάκας.
Μετά πίπα με δόντια. "Μη βάζεις δόντια", έλεγα. Με κοίταγε, συνέχιζε πίπα με δόντια. (Μιλάει άριστα ελληνικά, δεν είναι εκεί το πρόβλημα)
Μετά υποτίθεται σεξ. Λες και έτρωγε χαλασμένα κολοκυθάκια. Σταματάει, αρχίζει handjob, άντε να τελειώνουμε.
Μετά μασάζ.
Για κανα τέταρτο είχα αράξει, την άφηνα να μου τρίβει την πλάτη. Μόλις κάποια στιγμή πήγα να της πιάσω τον κώλο, έφευγε και πήγαινε για μασάζ στα πόδια...
Κάποια στιγμή, της λέω φτάνει το μασάζ. Και γυρνάει και μου λέει με ένα ύφος σαν να με πλήρωνε αυτή: "Πάλι σεξ?"
Απλά έφυγα και δεν ξαναπατάω στο εν λόγω μαγαζί.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2014
Ποτε εγινε η επισκεψη ?
08 Αυγούστου, 2014
και γαμω τους τιτλους τυπε,βγαλμενος απο τη ζωη Σπασίκλας
08 Αυγούστου, 2014
Εκπληκτικος τιτλος!!! Τα ειπατε ολα. +1! Επιστρεφω στις διακοπες μου.
27 Αυγούστου, 2014
Ρε παιδιά, ξανάνοιξε; Ο φίλος αναφέρει για μετακόμιση. Που βρίσκονται δηλαδή τώρα; Εγώ έχω ευχάριστες αναμνήσεις από το κατάστημα και θέλω να ξαναπάω!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4