Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 34 10
Μασατζίδικα 112143
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγεμα γύρω στις 17.00. Μ ε υποδέχτηκε η Τζένη , ξανθιά κατσαρομάλλα μιλφογκίλφ με κανονικό σώμα κοιλίτσα και 2άρι βυζί ,δούλευαν ακόμα
η Ντίνα το όρθιο χιλιόμετρο καστανή μιλφογκίλφ αρκετά ψηλή και αδύνατη με 1.5άρι βυζί ,η Σάρα μαυρούλα μαυρούλα με κανονικό σώμα και 2άρι βυζί και
η Αλίκη ξανθό μιλφοζυμαράκι λεπτό με μικρό βυζί. Πέρασα με την Αλίκη η οποία είναι απο την Ουκρανία 35 χρονών. Πέρασα στο δωμάτιο το οποίο είναι λυτό . Μασαζοκρέβατο μικρών διαστάσεων ,ένας
καναπές κρεβάτι , στρωμένο με κουβέρτα ένα κάτω από το μαξιλάρι είχε επιμελώς κρυμμένο ένα διπλωμένο σεντόνι , γιατί άντε να κάνεις σέξ πάνω σε κουβέρτα καλοκαιριάτικα. Ντους δεν είχε μέσα στο
δωμάτιο αλλά ήταν λίγα μέτρα πιο μακριά(φώτο με ρομαντικό κάδρο από το δωμάτιο http://s24.postimg.org/th5kz3wx1/0811.jpg)Ελληνικά μιλάει πολύ καλά αν και δεν είναι ομιλητική , μόνο αν της πείς
κάτι απαντάει αλλιώς μούγκα....δουλεύει 3 χρόνια σε αυτό το μαγαζί. Με ρώτησε αν θέλω λάδι ή ταλκ...Έβγαλε το άσπρο φόρεμα και το σουτιέν της και έμεινε με ενα ρόζ μπραζίλιαν , ξεκίνησε μασάζ απο την μέση και στην πλάτη συνέχισε στα πόδια και μετά στα χέρια. Όχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά γενικά το έχει. Μετά από κάνα 25λέπτο μασάζ άρχισε να με φιλάει και να τρίβει τα κωλομάγουλά μου , μετά την πλάτη τον λαιμό και τα αυτιά , ενώ ταυτόχρονα προσπαθούσε να βάλει το χέρι της κάτω απο το κορμί μου και να χουφτώσει τον πούτσο μου. Μου ψιθύρισε αν θέλω να γυρίσω , κάτι που έκανα , κάθισα
στην άκρη του κρεβατιού την έφερα κοντά μου και ασχολήθηκα με τις ρόγες των μικρών βυζιών της και με το δεξί μου χέρι έτριβα το μουνάκι της . Αλλάξαμε και κάποια γλωσσόφιλα. Ανέβασε την πλάτη του μασαζοκρέβατου και μου είπε να ξαπλώσω. Έπιασε με το χέρι της τον πούτσο μου και το κρατούσε και άρχισε να περιποιείται με την γλώσσα της για πολύ ώρα τα αρχίδια μου , ενώ έγλυφε και τον πούτσο μου αλλά μόνο τον κορμό χωρίς να βάλει τον πούτσο μου στο στόμα της. Σταμάτησε και ανέβηκε απο πάνω μου , άρχισε να τρίβεται πάνω μου με το μουνάκι της στον πούτσο μου που είχε γίνει κάγκελο , της είπα να μου βάλει προφυλακτικό για να μην έχουμε τίποτα απρόοπτα...πίπα για λίγο(μίας και με είχε καυλώσει ήδη)αλλά μέτρια. Ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε στην ουσία να γαμάει τον πούτσο μου με το μουνάκι της , έδινε αυτή τον ρυθμό κουνώντας την λεκάνη της μαεστρικά , άλλοτε σε αργούς ρυθμούς και άλλοτε σε ποιο γρήγορους. Ημουν έτοιμος να χύσω και την σταμάτησα . Την έβαλα να ξαπλώσει ανάσκελα στο μασαζοκρεβατο και για να κερδίσω λίγο χρόνο άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , έδειξε να της αρέσει. Την έφερα στην άκρη του κρεβατιού και μπήκα ξανά μέσα στο μουνάκι της όπου άρχισα να διεισδύω σε αυτό με πολύ γρήγορους ρυθμούς και όσο πιο βαθιά μπορούσα να μπώ , συνέχισα να την γαμάω έτσι με τα γλωσσόφιλα πια να έχουν γίνει παθιασμένα , μετά απο μερικά λεπτά τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 40 λέπτα και γενικά πέρασα καλά , ίσως αν μιλούσε λίγο περισσότερο να ήταν καλύτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 21, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.700
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιουλίου, 2014
καλύτερα που δεν μιλάει.τι τη θες την κουβέντα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1