Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 45 10
Μασατζίδικα 83666
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι γύρω στις 15.00. Μετά από πάρα πολύ καιρό είπα να επισκεφτώ αυτό το μαγαζί. Εύκολο παρκάρισμα στο υπαίθριο πάρκινγκ του κοντινού θεάτρου
και μετά απο 3 λεπτά χτύπησα το κουδούνι αφού πρώτα είχα πάρει τηλέφωνο την κα. Γιάννα. Σαν να μην είχε περάσει ούτε μιά μέρα....η γνωστή καλτίλα του σπιτιού ξεδιπλώθηκε μπροστά
στα μάτια μου. Φιλία και χαρές με την Κα .Γιάννα και φυσικά κουβεντίτσα. Κλασσικά άρχισε να αποθεώνει τις κοπελάρες της Χαμόγελο
Παρέλασαν έξι κοπέλες(τα έχω γράψει στην ενημέρωση)η καλύτερη η Αντζελίνα Τζολι(που λέει η Κα.Γιάννα) αλλά πέρασε στο δωμάτιο , έτσι επέλεξα την Ελένη.
Η Ελένη είναι μιά ξανθιά κοπέλα με κατσαρά μαλλιά , σώμα με λίγα πιασηματακια και 2.5άρι βυζί , είναι 29 χρονών(για την ακρίβεια έγινε 29 μίας και σήμερα είχε τα γενέθλια της , έκοψε και τούρτα
και με κέρασαν και εμένα)από την Αρμενία . Την θυμάμαι από το παλίο μαγαζί στην Φορμίωνος αλλά δεν την είχα πάρει ποτέ.
Πέρασα στο δωμάτιο , μετά απο λίγο ήρθε η Ελένη , έφερε πετσέτα και με ρώτησε αν θέλω να κάνω μπάνιο . Το μπάνιο ήταν στα δεξιά του δωματίου που μπήκα , έκανα το μπανάκι μου και επέστρεψα
στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε και η Ελένη. Της έβγαλα τα ρούχα και τα εσώρουχα , αγκαλιαστήκαμε και αρχίσαμε να φιλιόμαστε και να χουφτωνόμαστε για κάνα πεντάλεπτο. Μετά της ζήτησα μασαζάκι.
Ξάπλωσα , πήρε το λάδι και άρχισε να μου κάνει μασαζ , εντάξει το μασάζ ήταν μέτριο αλλά όχι κακό , μου έχουν κάνει σε μαγαζιά και χειρότερο. Όταν τελείωσε με το μασάζ ξάπλωσε πάνω μου , άρχισε να μου φιλάει τα αυτιά και τον λαιμό , ενώ έχωσε το χέρι της κάτω απο το κορμί μου πιάνοντας τον πούτσο μου και τα αρχίδια μου. Την άφησα λίγο να με χαϊδεύει και μετά γύρισα ανάσκελα. Την ανέβασα από πάνω μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε ενώ έπαιζα με το μουνάκι της. Μέ φίλαγε στις ρόγες και στην κοιλιά και κατέβαινε γλείφοντας όλο και πιο κάτω. Ξεκίνησε πρώτα αφιερώνοντας αρκετό χρόνο στα αρχίδια και μετά έβαλε τον πούτσο στο στόμα της , πίπα καλή βαθιά και αρκούντως υγρή , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 κάτι που έκανε πρόθυμα. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση απο πάνω , καλή συμμετοχή και σε συνάρτηση με τα λάδια που είχαμε και οι δύο στα κορμιά μας η στάση ήταν πολύ καλή , αλλαγή στάσης , χωρίς να βγώ απο μέσα της , σηκώσα την πλάτη μου , έγειρα την δική της πίσω στο κρεβάτι , της σήκωσα τα πόδια της ψηλά στους ώμους μου και την γάμαγα έτσι , της άρεσε αυτή η στάση. Τρίτη στάση στα τέσσερα , αυτή στημένη στην άκρη του κρεβατιού με εμένα όρθιο απο πίσω της.Καλή στάση σώματος και αντέχει δυνατό γαμήσι. Το τελείωμα έγινε στο στόμα της αφού αφαίρεσα το προφυλακτικό. Λίγο πάνω απο 30 λεπτά έκατσα στο δωμάτιο και πέρασα πολύ καλά. Η Ελένη έχει διάθεση και είναι δεκτική.

Υ.Γ το κόστος κανονικά είναι 40 ευρώ , επειδή όμως μετά πήρα και άλλη κοπέλα πλήρωσα συνολικά 60 ευρώ , δηλαδή 30 για κάθε κοπέλα , έτσι είναι η τιμολογιακή πολιτική της Κα. Γιάννας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2014
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.449
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού