Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 792331
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο μαγαζί για πρώτη φορά και όπως ανέφερα βασιζόμενος στα ήδη γραφόμενα λοιπόν πολύ ωραίος χώρος αλλά με πολυ βαβούρα και που δεν συνάπτει με χώρους χαλάρωσης, μετά το κέρασμα νερού άρχισε η γνωριμία με τις κυρίες πολλές και για όλα τα γούστα επέλεξα την κοπέλα με το όνομα μόνικα μελαχρινή καλοδιατηρημένη μιλφ. Έκανα το μπάνιο μου και την περίμενα να ξεκινήσουμε μετά από λίγο ήρθε και αφού ανταλλάξαμε κάποιες αναγνωρίστηκες κουβέντες ξεκινάει ένα αρκετά καλό μασάζ σε ολόκληρο το σώμα λίγο αδύναμο για μένα καθώς ζήτησα δυνατό, στη συνέχεια και αφού με προέτρεψε να γυρίσω άρχισε χάδια και μασαζ στο μπροστινό μέρος με επικέντρωση στη περιοχή χαμηλά και με χρήση αρκετού λαδιού (αρκετα ερεθιστηκα ηταν και τα κιτρινα εσωρουχα που φορουσε) καλή εμπειρία του μασαζ αλλά μια τάση του να τελειώνω μου έδωσε την εντύπωση όπου και προσπέρασα ερχόμενη πιο κοντά και χρησιμοποιώντας τη γλώσσα πήγε να ξεκίνησε στοματικό την σταμάτησα ευγενικά ζητώντας τη χρήση προφυλακτικού τις άρεσε από αυτό που κατάλαβα και συνεχίσαμε καλό στοματικό με περιποίηση παντού ,επόμενη στάση από πάνω με καλή χρήση της λεκάνης αλλαγή σε πισωκολητο με καλό στήσιμο και θέα τα όμορφα οπίσθια αφού για κάμποση ώρα ήμασταν έτσι έκανα ερώτηση για πίσω πόρτα έδειξε να ξαφνιάστηκε αλλά πολύ ευγενικά τις είπα ότι δεν υπάρχει πρόβλημα αν δεν γίνεται αλλά θα μπορούσαμε να δοκιμάσουμε καθώς το μόριο μου είναι πολυ λεπτό και μακρύ αν πονάει να εγκαταλείψουμε και βέβαια με ένα πολύ πολύ καλό έξτρα δωράκι την είδα να το σκέφτεται για λίγο και να συμφωνεί με τη χρήση και λίγο λαδιού επιτεύχθηκε η διείσδυση με καλή αίσθηση σε λιγάκι ήρθε και το τέλος εντός . Αφού για λίγο υπήρξε σιωπή η κοπέλα με άφησε να κάνω το μπάνιο μου και να ετοιμαστώ σε λίγο επέστρεψε κατεβαλα το δωράκι της καθώς και ένα πολύ καλό έξτρα αρκετά μεγάλο για την κρίση αλλά αυτό είναι στη διάθεση του καθενός. Αποχαιρετισμός στη πόρτα και ίσως επανάληψη αυτά για την πρώτη μου εμπειρία σε χώρο τέτοιο ελπίζω να έχω βοηθήσει και γω καλή συνέχεια σε όλους
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιουνίου, 2014
πόσο ηταν το έξτρα δωράκι που έδωσες..???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1