Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785411
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Έχοντας πλεόνασμα 60 euro στα ταμειακό μου Ισοζύγιο , αποφάσισα να επισκεφτώ το κατάστημα (είμαι παλιός πελάτης και συνηθος περνάω καλά ).

Στο λιοτρίβι δεν ήταν δυστυχώς η κοπέλα που συνηθος επιλέγω. Αφού μου προσφέρθηκε νερό , άρχισε η παρέλαση των κοριτσιών .
Η μαλάκια μου Μαλακία και το λάθος ένστικτο μου με οδήγησε να επιλέξω ένα όμορφο κοριτσάκι την ΤΖΕΝΗ.
Αφού πήρα την διαβεβαίωση - από MILF του καταστήματος , προχώρησα στα ενδότερα .
Έκανα το μπάνιο και ήρθε και το κορίτσι . Ξεκίνησε με μασάζ της πλάκας και είχε μείνει μόνο με το εσώρουχο , πραγματικά ωραίο θέαμα - πολύ όμορφος κώλος και ρόγα .

Τα όμορφα τελειώσαν. Δεν φιλάει - Δεν κάνει AKA - και είναι μέσα στην Βαριεστιμάρα. Το απόλυτο μηδέν στο Κατσικογάμης



ΥΓ 1: Εαν δεν θέλεις να είσαι κοπέλα μου σε τέτοια μαγαζιά ... απλά φεύγεις και πας να καθαρίζεις σκάλες.

ΥΓ 1: - 1 στο Μιλφ που μου την πρότεινε και με σύσταση να με προσέξει τρομάρα της .
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζένη
kostasm2005
Μέγας
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.389
Πόντοι:
4.407
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wack34, mmakis42 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2014
Αυτές τις μαλακιες κάνουν και χαλάνε τη φήμη τους. Λες και είχαν να κάνουν και με κανένα πρωταρη.
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί δεν μας ενημερωνεις για το όνομα Χμμμ;

α) της μιλφ που σου την πρότεινε (ώστε να μην εμπιστευόμστε προτάσεις της)
β) της κοπέλας που προτιμάς συνήθως (ώστε να την τιμήσουμε ως καλή επιλογή)
19 Ιουνίου, 2014
α) Lia
β) Μαρια
02 Μαρτίου, 2017
φιλε δυστυχως την πηρα κ εγω δυστυχως δν μου αρεσε ουτε εμενα! ακομα κλαιω τα 100 ευρω Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4