Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785346
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μελίνα την έβλεπα από τότε που γάμαγα την αδελφή της τη Δέσποινα στη Σολωμού. Από τότε έχει ομορφύνει ιδιαιτέρως, αλλά καθότι ήμουν πάντα αφοσιωμένος στα πιπίνια δεν μου είχε περάσει από το μυαλό να δοκιμάσω. Χτες που πέρασα από Στουρνάρη καθότι είχα πάνω απο χρόνο να περάσω,μου άνοιξε την πόρτα και με πέρασε στο περιέργως άδειο σαλόνι. Παρέλαση πολλών κορασίδων για όλα τα γούστα αλλά εγώ κλείδωσα Μελίνα. Φορούσε ένα ωραίο διχτυωτό καλσόν και από την ιατρική μπλούζα ξεπρόβαλλαν τα στήθη της και ο κωλαράκος της. Ξαφνικά θόλωσα και λέω δεν γαμιέται ας δοκιμάσουμε Μελίνα. Έκανα μπανάκι και περίμενα. Ο νέος χώρος πολύ καλός και καθαρός. Αντισηπτικό σαπούνιστο μπάνιο, σαμπουάν, καθαρές πετσέτες, παντόφλες. Ήρθε η Μελίνα και μου έκανε ένα δυνατό μασαζάκι που ξεπιάστηκα. Δεν είναι πολύ ομιλητική αλλά δεν είναι και ψυχρή. Κάνει λίγα κοπλιμέντα και σπάει τον πάγο. Στα του αγώνα, οι προλαλήσαντες έχουν περιγράψει καλά τι εστί Μελίνα. Θηλυκό με τα πιασιματάκια του, γλυκύτατη αλλά και σέξυ, καταλαβαίνει τι θες και το προσφέρει. Απ΄όλα είχε το πρόγραμμα, γλωσσόφιλα, πίπα μαεστρική με φτυσίματα, 69 και πάει λέγοντας. Ισορροπεί μεταξύ gfe kai pse άνετα, ανάλογα με τις ορέξεις. Γενικά μια πολύ καλή εμπειρία.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού