Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785554
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα διαβάσει τόσες κριτικές για το συγκεκριμένο μαγαζί και τα κορίτσια του αλλά πάντα κάτι τύχαινε και δε μπορούσα να το επισκεφτώ..Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος,ρεπό απο τη δουλειά με κάποια έξτρα ευρά στη τσέπη απο κάτι έξτρα μεροκάματα και είπα να επισκεφτώ το μαγαζί "χαλάρωσης"..Τσιμπάω τον κολλητό και 13:00 είμαστε εκεί.Χτυπάμε κουδούνι και ανοίγει ένα ξανθό τούμπανο μιλφ και παθαίνουμε και οι δυο κοκομπλόκο στην επικοινωνία..Λογικά αυτή ήταν η διάσημη Ζάνα..ΈρωταςΚρίμα που έχει αποσυρθεί..Τεσπα..Μας καλοσωρίζει και μας περνάει στο διακριτικό σαλονάκι για να δούμε τα κορίτσια..περάσανε 7-8 αλλά πρόλαβα να συγκρατήσω τις 3 πρώτες.Ράνια,Βίκυ,Σόφη και άλλες 4-5 που δυστυχώς δε θυμάμαι..την άλλη φορά θα πάρω μπλοκάκι..Γλώσσα.Ήμουν ανάμεσα σε Ράνια και Βίκυ αλλά τελικά διάλεξα Βίκυ...Και αποζημιώθηκα..Για όσους δε γνωρίζουν τη Βίκυ πρόκειται για ένα γλυκό κορίτσι με καστανόξανθα σγουρά μαλλιά γύρω στο 1,70 με πολύ ωραίο κορμί αδύνατο και υπέροχο στήθος..Περνάω στο δωμάτιο και ακολουθεί και το μωρό..Μπαίνει στο δωμάτιο,με αγκαλιάζει με φιλάει και με ένα ψούφτωμα χαιρετίζει και το μικρό μου φίλο..Μπαίνω για ντουζάκι και μετά απο 2 λεπτά που έχω τελειώσει εμφανίζεται και η Βίκυ..Με ενημερώνει για τα προγράμματα και βγάζει τη ρόμπα της..Και λογικό με αυτό το θέαμα ήταν να διαλέξω αυτό με τις 2 εκτονώσεις..Ξαπλώνω στο μασαζοκρέβατο και το μωρό ξεκινάει να με χαιδέυει σε όλο το σώμα και να με φιλάει παντού και βλέπει οτι ο μικρός μου φίλος έχει μεγαλώσει και κάνει κίνηση για να γνωριστούνε καλύτερα..Πολύ καλή πίπα με φτυσίματα,γλύψιμο και ρούφηγμα μπαλακίων,βυζομαλακία...και κάπου εκεί έρχεται και η 1η κατάθεση..Αδύνατον να κρατηθώ..Πλύσιμο και ξανά ξάπλα για το 2ο γύρο..Απο τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει ποτέ..Με ρώτησε για την ένταση και αφού της έδωσα το οκ να δώσει πόνο,με έκανε πλαστελίνη..Φοβερό μασάζ σε όλο το σώμα και ειλικρινά το είχα ανάγκη..Κάποια στιγμή με ρωτάει το μωρό "να κάνουμε λίγο ερωτικό μασάζ";; και λέω για πάμε..Αλοίφει όλο της το κορμί με λάδι και ανεβαίνει επάνω μου και αρχίζει ενα body2body με όλα τα σημεία του κορμιού της..Πότε με τα βυζιά,πότε με το ωραίο της μουν@κι..Της κολάσεως..Και κάπου εκεί που είμαι μπρούμυτος και είναι ξαπλωμένη πάνω μου,περνάει το δεξί της χερι στη μέση μου και μου πιάνει το εργαλείο και το βάζει προς τα πόδια μου..και κάπου εκεί χάνω τη μπάλα..Αρχίζει το μωρό μια ανάποδη πίπα,να μου φτύνει τα @ρχίδια,να τα ρουφάει..Και αφού ήταν αδύνατο να συνεχίσω να είμαι μπρούμυτα,με γυρίζει και συνεχίζει τη πίπα ακόμα πιο έντονα και πιο άγρια..και δώσε φτύσιμο και δώσε πίπα και δώσε ρούφηγμα στις μπάλες και πάρε και μια βυζομ@λ@κί@ για να γουστάρεις...Πέρασμα σκούφου και το μωρό καβαλάει πάνω μου και αρχίζει να με ιππέυει ενώ κρατώ τις βυζάρες της..Αλλαγή στάσης,το μωρό στα 4 και τώρα είναι η σειρά μου να ιππεύσω το άτι με θέα το ωραίο της κωλαράκι..Μετά απο αρκετό ιδρώτα ήρθε και η 2η κατάθεση...Μπαίνουμε και οι 2 για ντουζάκι και η Βίκυ με βοηθάει να βγάλω το λάδι απο το σώμα μου.Αφού με έχει ξεπλύνει ολόκληρο κατεβαίνει στο μικρό μου φίλο και τον πλένει με αντιβακτηριδιακό.πολύ σημαντικό και μπράβο και στα κορίτσια και αλλά και στη διεύθυνση.Βγαίνουμε απο ντουζ,ντυνόμαστε πληρώνω το αντίτιμο,με αγκαλιάζει,με φιλάει σταυρωτά και δίνουμε ραντεβού για την επόμενη φορά.Η Βίκυ πέρα απο ότι είναι επαγγελματίας είναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ.Πέρασα πολύ ωραία και θα το επαναλάβω..Σε ευχαριστώ Βίκυ!(Παρεπιπτόντως ξέχασα να πω για τον υπέροχο και πεντακάθαρο χώρο..Πιστεύω ότι το μαγαζί παίζει μπάλα μόνο του..)Αυτά απο εμένα..Ελπίζω να βοήθησα..
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2014
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2014
μαλιστα....\

0 μηνυματα,0 κριτικεσ,κ γραφεισ διθυραμβικη κριτικη ,στο καπακι,με το που μπηκε μια κακη κριτικη..

εχουν δικηο τελικα αυτοι που λενε για στημενα...
12 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και εσένα τι σε ενδιαφέρει φίλε μου?Εάν έχεις κάποια άλλη εμπειρία γιατί δε γράφεις και εσύ την κριτική σου?Νομίζω πώς το νόημα της κριτικής είναι να βοηθάμε ο ένας τον άλλο...Η μήπως όχι..
14 Ιουνίου, 2014
Η Βίκη ειναι θέα. Έχω παει με την Βίκυ Τρεις φορές σε αντίστοιχα προγράμματα και συμπεριφέρεται έτσι ακριβώς
18 Ιουνίου, 2014
ναι οντως.
αυτη ακριβως ειναι η βικυ παιδια.
την εχω δοκιμασει και σημερα λεω να ξαναπερασω για...replay!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4