Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785347
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν για τη Σόφι είχα διαβάσει μία και μόνο κριτική του smirni και αποφάσισα να περάσω να την δω.Έτσι και έκανα πήγα στη Στουρνάρη πάρκαρα το αυτοκίνητο και ανέβηκα πάνω να τη δω.Ήταν απασχολημένη και χρειάστηκε να περιμένω μερικά λεπτά.Μετά από λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι.Όμορφη κοπελίτσα,λεπτή με ωραίο σώμα με κάποια τατουάζ και γλυκό πρόσωπο.Αμέσως πέρασα στο δωμάτιο για να γνωριστούμε καλύτερα.Εκανα ένα ντουζ και ξάπλωσα για να την περιμένω.Μπήκε με αρκετή όρεξη και ξεκινήσαμε το χαμούρεμα στα όρθια με κάποια τριψίματα και γλωσσόφιλα.Αφαίρεσε τα εσώρουχά της και ξάπλωσα στο κρεβάτι για να μου κάνει λίγα λεπτά μασάζ...

Πολύ καλή στο κομμάτι του body to body άλλωστε μόνο αυτό κάναμε καθώς ξεκινήσαμε γρήγορα το δεύτερο μέρος.Στοματικό αρκετά καλό χωρίς χρήση χεριού και με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής.Έναρξη στο σεξ με τη Σόφι από πανω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό και τελείωμα σε ιεραποστολικό.Σε όλη τη διάρκεια του σεξ η συμμετοχή της ήταν άψογη με αληθοφανείς αναστεναγμούς και βογγητά.Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο μέχρι να ετοιμαστώ για να αποχωρήσω...

Συμπερασματικά μία άψογη συνάντηση με τη Σόφι που θα θυμάμαι.Όσοι δεν την έχουν γνωρίσει και τους αρέσει αυτό το στυλ κοπέλας την προτείνω!

Αυτά για την συνάντησή μου με τη Σόφι,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σόφι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού