Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785691
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ως γνώστης του χώρου, έχω πριν παω αποφασίσει ποια θα πάρω και πόσο καιρό θα περάσω μαζί της. Επειδή έλειπε η Αλέξια, είπα να δοκιμάσω και πάλι τη μικρή και γλυκιά Δανάη που είχα πάρει παλιότερα σε πρόγραμμα Νουρού (και δεν μου είχε αρέσει καθόλου, το πρόγραμμα...) Έχει γλυκό μουτράκι, έξυπνο, είναι λεπτούλα, με σωματάκι κανονικό για τον τύπο της, βυζάκια πορτοκάλια και όμορφο κωλαράκι. Το μασάζ της όμως ήταν μετριότατο, συγκρινόμενο με αυτό της ιέρειας Αλέξιας ή και της Μαρίας ή της Σόνιας ! Δεν πειράζει, να ξεμπουκώσω ήθελα περισσότερο παρά να ξεπιαστώ. Έτσι γύρισα στο κυρίως πιάτο: απογοητεύτηκα και εδώ όμως. Πίπα πολύ ερασιτεχνική, με χέρια, τη σκούπισε την τσαπού 2 φορές μήπως και γλείψει καθόλου καβλόζουμο (έλεος ! όλη την τσαπού βάζεις στο στόμα σου, κούκλα μου, το υγρό σε μάρανε !) και πολλή ρηχή. Μετά πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα 4. Έχει τριχούλα στην πλάτη της (μελαχρινή γαρ) και είναι πολύ ΣΤΕΝΗ ! παιδιά, πόναγε η τσαπού και δεν την έχω και 30 πόντους (εντάξει, την έχω 20... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο) Πόνος λέμε, σα να σκίζω παρθενικό μουνάκι: είμαι λίγο πιο χοντρός από το μέσο όρο αλλά σε που..να , τόσο στενή δεν έχω ξαναπέσει. Δεν άντεξα και πολύ, ήθελα να χύσω κιόλας, τελείωσα στο πεντάλεπτο.

Εν κατακλείδι, μέτρια πράγματα: δεν το έχει το μικρό στο σεξ. Στενό νιμού μεν, αλλά τα υπόλοιπα πολύ ερασιτεχνικά. Οπότε δεν θα ξαναπάρω: θα επιστρέχω στα σιγουράκια !
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δανάη
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού