Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785701
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν τη Σόνια την γνωρίζω αρκετό καιρό καθώς όποτε επισκέπτομαι το συγκεκριμένο μαγαζί μου ανοίγει τη πόρτα...Έτσι έχουμε γνωριστεί κάπως αλλά όχι πως έχουμε γνωριστεί όπως πρέπει...
Έτσι πήρα την απόφαση να επισκεφτώ το μαγαζί με στόχο να περάσω στο δωμάτιο με τη Σόνια...
Μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα βρίσκεται στο μαγαζί κατευθύνθηκα προς τη Στουρνάρη.Παρκάρισμα εύκολο απέξω απ'το μαγαζί και είσοδος σε αυτό.Αυτή τη φορά υποδοχή από άλλη κοπέλα και παρουσίαση των κοριστσιών.Αρκετές κοπέλες πάνω από 12 πέρασαν από μπροστά μου αλλά ήμουν σίγουρος για την επιλογή μου οπότε επέλεξα τη Σόνια...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με σπαστό κοντό σχετικά μαλλί,πλούσιο στήθος,απαλή λευκή επιδερμίδα και γλυκό πρόσωπο...
Αφού έκανα ένα ντουζάκι ξάπλωσα στο κρεβάτι για να την περιμένω.Ήρθε κοντά μου αρκετά ευδιάθετη και γεμάτη όρεξη...
Ξεκινήσαμε το μασάζ το οποίο ήταν άψογο και από τα καλύτερα που μου έχουνε κάνει.Ωραίες χαλαρωτικές κινήσεις στη πλάτη τον αυχένα τα πόδια και τα χέρια.Αρκετή ώρα επικεντρώθηκε στα δάχτυλα τα οποία χαλάρωσε αρκετά.Αφού ολοκλήρωσε το μασάζ με τα χέρια της μου προσέφερε ένα body to body το οποίο ανέβασε κάπως τη θερμοκρασία...

Με αρκετό λάδι στη πλάτη μου γλίστρισε για αρκετή ώρα και προσέφερε και βυζομασάζ.Ήμουν σχεδόν έτοιμος και γύρισα απ'την άλλη πλευρά για να ξεκινήσουμε τις περιπτύξεις...
Αφού σάλιωσε την ευρύτερη περιοχή ξεκίνησε το στοματικό της το οποίο ήταν απολαυστικό.Χωρίς χρήση χεριού και με αργές κινήσεις ήταν το στοματικό της.Αρκετή ώρα καραμέλωσε και τα α@@@κια ενώ εγώ έπαιζα με το γατάκι της...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ με τη Σόνια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν εξαιρετική.Αλλαγή και τελευταία στάση τι ιεραποστολικό όπου ανταλάσσωντας κάποια γλωσσόφιλα μας βρήκε το τέλος...

Κάθισε δίπλα μου και αφού κάναμε ντουζ με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Η Σόνια τελικά αποδείχτηκε άψογη και πολύ καλή στα ενδότερα πράγμα που δεν το γνώριζα μέχρι στιγμής...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Σόνια τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2014
πολύ καλή επιλογή η Σόνια +1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1