Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785386
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη(μετά από καιρό) πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 17.30 . Έχοντας κάνει μεγάλη βόλτα σε μασατζήδικα του κέντρου και μην έχοντας βρει κάτι που να μου κάνει κλίκ , άφησα τελευταίο το μαγαζί της Ζάνας , που πάντα έχει πολλές επιλογές. Μού άνοιξε η Ζανα και με πέρασε στον καναπέ πίσω από το χώρισμα. Κοπέλες όπως πάντα πολλές , είδα την Λία , την Ελένη , την Χρύσα , την Σονια(μαλακία αυτή έπρεπε να πάρω στο NURU), την Εμυ την Μελίνα , άκουσα την Ιζαμπέλα ενώ και αρκετές δούλευαν. Αφού τελείωσε η “παρέλαση” επέστρεψε η Ζάνα , με ρώτησε πια θέλω. Φέρνοντας στο μυαλό μου πρόσφατη , πρώτη μου εμπειρία σε άλλο μαγαζί στο NURU είχα έρθει αποφασισμένος να δοκιμάσω πάλι , την ρώτησα πια μου προτείνει για nuru , μου απάντησε ότι όλες οι κοπέλες κάνουν. Την ρώτησα για την Σόφι που μου είχε κάνει κλικ και είπε ότι είναι καλή. Πέρασα στο δωμάτιο , είχε κλασικά το στρώμα (το οποίο στο μήκος δεν είναι αρκετά μακρύ και ειδικά στο nuru που το σώμα πρέπει να είναι ένα με το στρώμα , δεν είναι καθόλου καλό)μια μικρή πολυθρόνα και φυσικά το χώρο του μπάνιου που είναι αρκετά μεγάλος. Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα την Σόφι . Η Σόφι είναι ένα χαριτωμένο κορίτσι ξανθό , είναι λεπτή με ωραίο κορμί 1.5άρι στητό βυζί. Στο σώμα έχει και τατουάζ 3 , ένα μονόγραμμα κάτω από τον αυχένα της , μία φράση στο αριστερό της πόδι και πολλές φράσεις γραμμένες στα ελληνικά στα δεξιά της πλευρά. Είναι 23 χρονών από την Αλβανία(δεν το κρύβει όπως άλλες και καλά κάνει , δεν έχει σημασία από πού είσαι αλλά τα κάνεις)έχει έρθει σχετικά πρόσφατα στο Ζανόσπιτο και πριν δούλευε στο Κολωνάκι στο Δημοκρίτου 9. Είχα ξαπλώσει μπρούμυτα στο στρώμα και περίμενα , κανονικά θα έπρεπε να ζεσταίνεται το ειδικό λάδι για nuru …..όμως μετά από λίγο ένιωσα στο κορμί μου κάτι κρύο…..μου το άλλειψε σε όλο μου το σώμα που έβλεπε και ύστερα έκανε το ίδιο και στο δικό της μπροστινό μέρος του σώματος της. Άρχισε να μου κάνει btb “άναρχα” , δηλαδή έτριβε το κορμί της πάνω στο δικό μου σε τυχαία σειρά και δεν έπιανε ας πούμε πρώτα μέση , μετά πόδια κλπ , δεν είμαι εξπέρ στο nuru αλλά δεν είχε καμία σχέση ούτε με αυτό που έζησα σε άλλο μαγαζί αλλά ούτε με ότι έχω δεί στο διαδίκτυο. Την περισσότερη ώρα το μασάζ ήταν με τα πόδια της , ενώ ανα τακτά διαστήματα αναγκαζόταν να μου ξαναβάζει λάδι μίας και αυτό στέγνωνε γρήγορα στα κορμιά μας και δεν ήταν κατάλληλο για nuru. Ενώ κάθε λίγο σταματούσε και μου έκανε κανονικό μασαζ. Γενικά χαλάρωσα αλλά για να είμαι σωστός πρώτα με τον εαυτό μου και μετά με ατούς που διαβάζουν η βαθμολογία που θα βάλω θα είναι για το nuru που μου παρείχαν μίας και γι αυτό πλήρωσα. Μετά από κάνα 25λέπτο , σταμάτησε , τοποθέτησε στο κορμί μου χαρτί κουζίνας , μου έριξε οινόπνευμα και με σκούπισε. Γύρισα ανάσκελα , ανέβηκε από πάνω μου , ασχολήθηκα με τα βυζάκια της , την φίλησα στον λαιμό ενώ τα γλωσσόφιλα τα απέφυγε. Άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος. Πέρασμα προφυλακτικού .Πίπα καλή μπορώ να πώ.Την γύρισα σχεδόν αμέσως σε στάση 69 . Το μουνάκι της άτριχο και λαχταριστό όπως και το κωλοτρυπήδι της. Γλύφαμε ο ένας τον άλλο ενώ της έβαλα δάχτυλο στο κώλο της. Της άρεσε . Συνεχίσαμε έτσι μέχρι που τελείωσα. Συνέχισα να την γλύφω και μάλιστα ενώ είχα βγάλει το δάχτυλο μου από την κωλοτρυπίδα της μου ζήτησε η ίδια να την ξαναβάλω δάχτυλο. Συνέχισα να την γλύφω για κάνα 5λέπτο ακόμα. Σηκώθηκε και μιλήσαμε λίγο , έχει πλάκα και είναι ευχάριστη. Μου ζήτησε να κάνει πρώτη μπάνιο ή αν θέλω να κάνουμε μαζί. Μπήκαμε και κάναμε μαζί τρίβοντας ο ένας τον άλλο. Βγήκαμε από το μπάνιο και εκεί που νόμιζα ότι θα είχαμε δεύτερο γύρο όπως είθισται , την είδα να συμμαζεύει και να είναι έτοιμη να φεύγει. Δεν είπα τίποτα. Ντύθηκα πλήρωσα και έφυγα. Στο δωμάτιο μαζί με την Σόφι κάθισα βαριά 50 λεπτά μαζί με τα μπάνια. Η κοπέλα έχει ωραίο κορμάκι και θα αρέσει σε αυτούς που τους αρέσουν τα πετίτ κορμιά , όταν χαμογελάει μου θυμίζει την Πενέλοπε Κρουζ. Θέλω να πώ ότι για τα λεφτά που έδωσα(120 ευρώ) το χρόνο που έκατσα και για το κάτι που δεν ήταν nuru ήταν πολλά τα λεφτά. Επρεπε να έχω πάρει την Σόνια , αλλά ήθελα να δοκιμάσω άλλη κοπέλα.
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόφι
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2014
εξαιρετική περιγραφή από τον υπερμέγιστο μύστη των μασάζ neasmirni του nuru και μου έδωσε να καταλάβω και ποια είναι η κανονική τεχνική!! Μπράβο ψηλέ μου...keep going!!Γερο-μύστης
30 Απριλίου, 2014
Ναι εχεις δίκιο , το ειδικό ζελέ nuru , πρεπει να ειναι ζεστό , ανακατεύεται με ζεστό νερό .
Προφανώς η κοπέλα δεν το εκανε αυτό , πιστεύω θα ξέχασε ειναι λιγο στη κοσμάρα της , κατα τ αλλα ειναι πολυ καλη και εξυπηρετική με το κόσμο .
Οσο για το στρώμα επειδή ξερω πίστεψε με δεν βγιενει πιο μεγάλο ειναι στάνταρ διαστάσεις και ειναι απο numaGel αυθεντικό .
Οσο για τη τιμή ειναι η καλυτερη η ίδια στα λίγα καταστήματα που κάνουν nuru . Θα ξερεις οτι το ειδικό ζελέ ειναι εισαγωγής και ειναι ακριβό .
Το δωμάτιο ειναι άνετο και ειδικά για nuru , πέρα απο το στρώμα και μια πολυθρόνα για να αλαξεις δεν χρειάζεται κάτι αλλο , το μπάνιο μεγάλο , με καθρέφτη νιπτηρα άνετη ντουζιέρα στεγνωτηριο μαλλιών τι αλλο θα χρειαζόταν .
Το nuru μασαζ ειναι μοναδική εμπειρία , μαλλον σταθηκες άτυχος στο κομμάτι nuru , γιατι στα αλλα δείχνει να περασες καλα .
Την επόμενη φορά παρε μια πιο έμπειρη , Νικολ , Ελένη , Εμμυ , και αλλες ,και θα δεις οτι θα ειναι διαφορετικό , αν και οι νέες καπου πρεπει να μάθουν εσυ εισαι και φιλος του καταστήματος και πρεπει να συνεισφερεις με το διμετρο κορμί σου ;)
Οσο αφορά τη δεύτερη φορά ειναι σχέση κοπέλας πελάτη κατόπιν συνεννόησης .
30 Απριλίου, 2014
εκανες μαλακεια....σονια,ελενη,μελινα για nuru....Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
12 Μαΐου, 2014
καλη ειναι, μικροκαμωμενη και ευελικτη... για nuru b2b αν παρεις καποια ψηλη και βαρια καλυτερα τραβα πριν να σηκωνεις τσιμεντα, για να την αντεξεις ... μεσο ορο 6-7.. εχει και τατου αν θυμαμαι , που θυμαμαι... αλβανιδες, οι ταυλανδεζες της Ελλαδας κι έτσι... ευλογημένοι να είμαστε!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4