Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Μασατζίδικα 132928
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στο συγκεκριμένο στούντιο ξεκίνησα τα πρώτα βήματα στον χώρο, το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές τους τελευταίους δώδεκα μήνες, ο τύπος που έχει το χώρο είναι φοβερός και πάντα με καλή διάθεση αλλά τα κορίτσια του όχι και τόσο!

Την τελευταία φορά που πήγα πείρα την Νεφέλη, όμορφο πρόσωπο, φαινομενικά ψιλή κοπέλα γιατί αν βγάλει τα δωδεκάποντα πέφτει, με μεγάλο στήθος που όταν βγάζει το ενισχυμένο σουτιέν δεν υπάρχει, τέλος πάντων. Συμφωνήσαμε σε full πρόγραμμα, ξεκινήσαμε με μασάζ και όλα ήταν ωραία μέχρι που τα χέρια της φτάσανε ψηλά στην πλάτη μου και μύρισα την τσιγαρίλα(έλεος, πρώτη ξενέρα), αρχίζει το τσιμπουκάκι καλό και αργό όπως μου αρέσει και λέω να πάμε σε 69, τι το ήθελα, μόλις της έγλυψα το μουνάκι της ξεπρόβαλε ένα τεράστιο πετσάκι μου ήρθε να ξεράσω στην κυριολεξία και ξάπλαρα μπας και συνέλθω. Γυρίσαμε σε ιεραποστολικό και μόλις ξάπλωσα από πάνω της μου ήρθε πάλι η μυρωδιά της τσιγαρίλας, την γύρισα στα τέσσερα κάρφωμα στα γρήγορα τελείωσα έφυγα και δεν ξαναπάτησα το πόδι μου εκεί, τραυματική εμπειρία!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2014
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νεφέλη
Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 τσοσμη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού