Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 789625
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ζανα στην υποδοχή,πέρασμα στο σαλόνι και παρέλασαν τα κορίτσια. Με τη πρώτη μου κίνησε το ενδιαφέρων η Μόνικα οπού και επέλεξα μετά και από τις καλές κριτικές που είχα διάβαση ...Μελαχροινή,μαυρα σπαστά μαλλιά ωραίο σώμα περιφέρια και πόδια ατελείωτα .Σέξυ πρόσωπο και χαμόγελο συμπεριφορά άριστη .Πέρασα στο δωμάτιο ωραίο μασαζοκρέβατο , ζεστό ντουζιέρα Πετσέτα παντόφλες μιάς χρήσεως και ξεκίνησα την προετοιμασία μου. Μετά από λίγο ήρθε η Μόνικα και αφού χαμήλωσε τα φώτα και ρυθμισε τη μουσική στη σωστή ένταση με ενημέρωσε για τα προγράμματα 1 ωρα με 80 ευρώ το οποίο και διάλεξα. Ξάπλωσα και άρχισε το μασάζ . Πολύ καλό μασάζ με παλάμες , δάκτυλα , αγκώνες , πήχυ τόσο όσο ηταν η κατάλληλη πίεση(ευχάριστη χωρίς πόνο).Συνομιλία κατά την διάρκεια πολύ άνετη , επικοινωνιακή για να σπάσει και ο πάγος χωρίς να γίνεται αδιάκριτη .Αφου απόλαυσα ένα από τα καλύτερα και χαλαρωτικα Μασάζ που μου έχουν κάνει από τα πόδια μέχρι των αυχένα με σωστό χρόνο στο κάθε κομμάτι διάρκειας περίπου 40 λεπτων αφού είχα βρεθεί στην απόλυτη χαλάρωση Κάποια στιγμή με προέτρεψε να γυρίσω για να συνεχίσουμε αφαίρεσε τη ρόμπα. Στο σημείο που μπήκε πάνω στο κρεβάτι για ένα είδος b2b και χαλάρωση χαμηλά , χαδάκια και το τέλος ηρθε με τα απαραίτητα παιχνίδια με προφύλαξη.Καλή συνεδρία , καλή κοπέλα ευχάριστη παρουσία.Μου είπε ότι κάνει ωραίο νουρού που πραγματικά είναι κάτι το διαφορετικό . Επίσης κάτι που μου έκανε εντύπωση ήταν το ότι σε ερώτηση μου για το ποτέ εργαζετε και αν μπορώ να κλείνω ραντεβού μου έδωσε τη κάρτα του μαγαζιού για να επικοινωνώ πριν πάω καθώς ερχόμενος στην Αθήνα θα μπορώ να την βρίσκω
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού