Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 158 10
Μασατζίδικα 324900
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν τη Στέλλα την είχα δει πριν περίπου ένα μήνα σε πέρασμα μου από το παραπάνω μασάζ.Για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε αυτό το έκφυλο ύφος που έχει αλλά και βγαίνει στο σαλόνι και αυτό με έκανε να ξαναπεράσω στο μαγαζί για να γνωριστούμε καλύτερα...

Παρκάρισμα εύκολο λίγο πιο πάνω στη Φρατζή και αμέσως στη πολυκατοικία όπου στεγάζεται το μασατζίδικο.Στην υποδοχή η γνωστή σε πολλούς κυρία Βέτα.Λίγες κουβέντες στην αρχή και παρουσίαση των τεμαχίων.Ήμουν αποφασισμένος για τη Στέλλα όπότε την ζήτησα κατευθείαν αφού βέβαια είδα και τις άλλες κοπέλες.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,σκουρόχρωμη επιδερμίδα,έκφυλο πρόσωπο και φυσικό πλούσιο στήθος.
Κάθισα λίγο στο δωμάτιο και ξεκίνησα να βγάζω τα ρούχα μου.Να σημειώσω πως το δωμάτιο είναι ένας απλός χώρος με τα απολύτως απαραίτητα χωρίς την ύπαρξη ντουζ...
Μετά από λίγο ήρθε η Στέλλα για να ξεκινήσουμε...
Αμέσως ξεκίνησε τα γλωσσόφιλα ενώ με το δεξί της χέρι "πήγε" στην ευαίσθητη περιοχή.Ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο και ξεκίνησε τα τριψίματα ενώ εγώ πιπιλούσα το στήθος της....Για κάποια λεπτά τριβόταν επάνω μου μέχρι να έρθει η πλήρης ανόρθωση για να ξεκινήσει το στοματικό.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με γρήγορες κινήσεις,φτυσίματα,πονηρές ματιές και περιποίηση της ευρύτερης περιοχής ρουφώντας τα @@@κια για ώρα...

Έναρξη στο σεξ χωρίς να προηγηθεί μασάζ κάτι το οποίο θεωρώ φάουλ αλλά για να είμαι ειλικρινής ευθύνομαι και εγώ λίγο καθώς δεν το ζήτησα...Πρώτη στάση με τη Στέλλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς,αλλάγή για πισωκολλητό όπου το στήσιμό της ήταν αρκετά καλό.Μικρή διακοπή για να μεταφερθούμε στο καναπέ που διέθετε το δωμάτιο και συνέχεια με ιεραποστολικό όπου ανταλλάξαμε και μερικά γλωσσόφιλα.Αλλαγή και πάλι για πλάγια στάση και ξανά στα τέσσερα με άψογη συμμετοχή.Το τέλος πλησίαζε και έτσι γύρισε από την άλλη πλευρά για να ολοκληρώσει τη συνεδρία μας με ισπανικό...

Κάθισε δίπλα μου για λίγα λεπτά,αφού μάζεψε τα εσώρουχά της κατευθύνθηκε προς το μπάνιο.Η κυρία Βέτα αφού είχα ντυθεί μπήκε στο δωμάτιο για να με ρωτήσει πως πέρασα καθώς ήταν κάπως σύντομα...Της είπα πως δεν κάναμε μασάζ και μου απάντησε πως την επόμενη φορά θα μου κάνει για να με χαλαρώσει...

Συμπερασματικά ήταν μία καλή συνάντηση για "ξεφόρτωμα",φυσικά η Στέλλα δεν μπορεί να θεωρηθεί στις top συνευρέσεις μου σε μασάζ αλλά δεν μπορείς να την πεις και άσχημη συνάντηση.Πιο πολύ βέβαια ένιωθα πως ήμουν σε στούντιο παρά σε μασάζ...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Στέλλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 11, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2014
Βρε Βασιλη εκει πηγες και εσυ για μασαζ? και εισαι και εμπειρος παιχτης! Αν θες μασαζ να πας στο Μ. Βρετανια όπως λεει και το αφεντικο η κυρια Γιουλη!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1