Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 32 10
Μασατζίδικα 52685
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αφού παρέλασαν 4-5 κοπέλες επέλεξα την Σάρα. Ένα λεπτό αναμονή μετά το μπανάκι και ήρθε στο δωμάτιο. Μετρίου αναστήματος με ξανθοπλατινέ κοντό μαλί (δεν βοήθαγε και το φως να δω ακριβώς το χρώμα) λεπτή με καλό κώλο αλλά λιγο χαλαρό (ένεκα μιλφ) και στήθος 1 με 1,5 και αυτό χαλαρό και με ρωγίτσα που αν την παίξεις ερεθίζεται. Με ρώτησε αν θέλω μασάζ και της είπα ότι προτιμώ λίγο αισθησιακό (2-3 λεπτά) και μετά περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Να πω ότι με τις πρώτες κινήσεις (κατευθείαν το στόμα στην κάτω περιοχή με επίμονη πίπα) και με την εμπειρία που υπάρχει κατάλαβα ότι μέσα της σκεφτόταν "μακάρι να τον τελειώσω έτσι". Την σταμάτησα, την έφερα πιό πάνω και άρχισα τα φιλιά. Ανταπέδιδε αλλά όχι με προθυμία. Εκεί συζητήσαμε λίγο, με κατάλαβε και από εκεί και μετά όλα ήταν καλά. Γιαυτό και ο τίτλος "η έξυπνη Σάρα". Gfe πλέον κατάσταση με καλή πίπα (όχι βαθειά αλλά πολύ περιποιητική) μέχρι που την σταμάτησα και την περιποιήθηκα και εγώ. Δεκτική σε δάχτυλο μπρος πίσω, αλλά μου ξεκαθάρισε ότι δεν κάνει πρωκτικό. Έδειξε να συμμετέχει (αλλά δεν συμετείχε) και μετά από λίγο είχαμε ένα ψεύτικο οργασμό με πολύ αληθοφανείς αναστεναγμούς και σπασμούς. Δεν είχαμε όμως οργασμό. Πέρασμα προφυλακτικού και αφού την τοποθέτησα καθέτως στο μασαζοκρέβατο μπήκα μέσα με καλή αίσθηση από πλευράς επαφής. Τελείωμα στο στήθος περίπου στο μισάωρο. Συμπέρασμα, μια συμπαθητική συνεδρία.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
19
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
ωραια κριρικη ntany!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1