Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 32 10
Μασατζίδικα 52685
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αποφάσισα να κάνω μία επίσκεψη μετα από την μετακόμιση της πατησίων 77 στην μακεδονίας.Είχα διαβάσει ότι δούλευε κανονικά και η Νάνσυ για την οποία το κλίμα είναι αρκετά αρνητικό από πολλούς συναδέλφους...Σάββατο προς το μεσημέρι ανεβαίνω στο 3ο,ανοίγει η Νάνσυ(το όνομα το έμαθα μετά την παρουσίαση ολων των κοριτσιών).Μου παρουσιάζει την Σοφία(ξανθιά,αδύνατη,γνωστή ελληνίδα και από την πατησίων,την Αντζελα(μελαχροινή,νέα σε ηλικία και στο μαγαζί),και η Νάνσυ την οποία και διάλεξα εφόσον πήγα εκεί γι'αυτήν και μου άρεσε σαν πρώτη εντύπωση.Κοντό μαύρο μαλλί με φράντζα,κανονικό σώμα για τα γούστα μου,πρόσωπο που δείχνει την ηλικία της,αλλά δείχνει και αισθησιασμό σε συνδυασμό και με τα αραιά δοντάκια...ωραίο χαμόγελο,άνετη,φιλική.Φορούσε ένα στενό τζην,με μία μαύρη μπλούζα.Της είπα ότι θα περάσω μαζί της,μου έδωσε πετσέτα,οι παντόφλες κοινές και στο δωμάτιο που έχει δικό του μπάνιο.Μετά από λίγο επανήλθε φορώντας μία σεξυ πολύ κοντή μαύρη φουστίτσα,ωραίο χαμόγελο,ανετη.Ξεκίνησε το μασάζ κάπως βιαστικό,και μσκέφθηκα ότι δεν της είχα πεί ότι πάντα κάνω το πρόγραμμα της μίας ώρας(παράλειψη μου).Αμέσως χαλάρωσε και επιβράδυνε τον ρυθμό...καλό για μένα.Ρέρασε αρκετή ώρα με καλό μασάζ,άνετη κουβέντα για πολλα,ωραία ατμόσφαιρα.Εγινε και αισθησιακό μασάζ,οπότε μου πρότεινα να γυρίσω,έβγαλε την μπλούζα και την φουστίτσα,αποκάλυψε ένα πολύ σεξυ συνολάκι εσωρούχων...ξεκινήσαμε τα προκαρτατικά με ωραία φιλιά,χάδια σώματος ο ένας στον άλλο και κάποια στιγμή της λέω να αλλάξουμε θέση και ρόλους...χωρίς δεύτερη κουβέντα έγινε η αλλαγή,ξάπλωσε στο μασαζοκρέββατο και απόλαυσε την περιποίηση μου χωρίς ενδιασμό και άρνηση.Κοντά στο τέλος μου είπε να καθήσω στον καναπέ αφού μου έβαλε την πετσέτα και κάθησα και έτσι το τέλος ηρθε ως επιστέγασμα μίας πολύ καλής συνεδρίας...
Συμπέρασμα από την πρώτη γνωριμία με την Νάνσυ,πολύ καλή!!!Ευχαριστώ Νάνσυ για όλα,και θα τα πούμε σύντομα>>>
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 07, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2014
τη Νάνσυ την έχω βάλει και εγώ στο πρόγραμμα και μου άρεσε το στυλ της...ωραία γυναίκα. να σε ρωτήσω...σεξ κάνατε ή σε "τελείωσε" μόνο με πίπα???Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1