Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 26 10
Μασατζίδικα 61729
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε Δευτέρα μεσημέρι , το τελευταίο διάστημα λόγω πάρα πολλών ωρών στη δουλειά είχα αρχίσει να κλατάρω ,έχοντας ένα κενό διάστημα 3 ωρών πριν επιστρέψω και πάλι στην δουλειά , κανόνισα με φίλο ένα καφεδάκι στην Καλλιθέα να δώ και λίγο κόσμο να ανοίξει το μάτι μου , αφού ήμουν στην περιοχή πετάχτηκα μέχρι το κατάστημα να πω ένα χρόνια πολλά στην σερίφησα την Άννα που γιόρταζε , αφού της ευχήθηκα και της υποσχέθηκα ότι θα φάω το γλυκό που ήθελε να με κεράσει μετά την συνεδρία. Ήθελα μόνο μασάζ για χαλάρωμα και απλά μια εκτόνωση για να ψιλοέρθω στα ίσια μου. Είπα να δώ της κοπέλες. Η Ελένη και η Τάνια ήταν σε δωμάτιο , έτσι είδα μόνο την κοπέλα που ήταν ελεύθερη , την Αναστασία. Υπό άλλες συνθήκες δεν θα ήταν μια κοπέλα που θα την διάλεγα , για σήμερα που ήθελα λίγα και συγκεκριμένα και μιας που δεν έιχα ούτε άλλη επιλογή αλλά ούτε χρόνο να περιμένω την διάλεξα . Αναστασία λοιπόν ξανθιά Ουκρανέζα λίγο πάνω απο τα 40 την έκανα μίας και μου άρχισε τα γνωστά όταν την ρώτησα την ηλικία της , ότι δεν ρωτάνε μια γυναίκα για την ηλικία της κλπ...κανονικό σώμα με άσπρη επιδερμίδα 2άρι βυζί , δυο μικρά τατού στο πίσω μέρος του λαιμού και χαμηλά στον αυχένα , ελληνικά ελάχιστες βασικές λέξεις , έτσι η συνεννόηση έγινε στα Αγγλικά. Απο την αρχή με ρώτησε τι μασάζ θέλω και της είπα ότι θέλω χαλαρωτικό. Αφού μου ζήτησε προκαταβολικά συγνώμη διότι τα χέρια της ήταν παγωμένα , ξεκίνησε το μασάζ , αρχικά απο τα πόδια που όμως δεν ασχολήθηκε καθόλου με τις πατούσες , συνέχισε μέση πλάτη και τέλος με τους ώμους και τον αυχένα , ενώ δεν ασχολήθηκε καθόλου με τα χέρια , σε γενικές γραμμές το μασάζ όχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά έτσι όπως ήμουν με χαλάρωσε . Μού είπε να γυρίσω , αρχικά κάποια φιλάκια σε λαιμό και στήθος και απο πλευρά μου και απο πλευρά της , μετά άρχισε να μου γλύφει για λίγο τα αρχίδια , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της μέτρια προς καλή και λίγο μονότονη , συνέχισε να με ρουφάει μέχρι που τελείωσα στο στόμα της. Στο δωμάτιο έκατσα 40 λεπτά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.920
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού