Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98301
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη μου επίσκεψη στο ελαιοτριβείο της Όλγας(χθες ήταν μια κούκλα, βαμμένη όμορφα, και τα γαλανά της μάτια σκέτη ζαλάδαΈρωτας), με στόχο να χαλαρώσω και να ξεχάσω για λίγο τα προβλήματα της καθημερινότητας. Σκοπός μου ήταν να συνευρεθώ με τη Λίζα, το ξανθό πιπίνι και "αστέρι" του καταστήματος, αλλά όπως έχω πει...άγνωσται αι βουλαί του ανδρικού μυαλού...Όπως κάθονταν όλα τα κορίτσια στο σαλόνι, το μάτι μου έπεσε πάνω στη Ζωή. Καθόταν κουλουριασμένη στον καναπέ και έπαιζε με το κινητό της, ενώ μου έριξε ένα χαμόγελο που ήταν η αιτία για όλα. Η Ζωή είναι κοντά στον τύπο της γυναίκας που μου αρέσει. Είναι μελαχροινή με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο εκφραστικό και με ωραίες γωνίες, βλέμμα που υπόσχεται πολλά και τσαχπίνικο και κορμί λαμπάδα(στυλιάρι billy13)....Μικρό ως ανύπαρκτο στήθος, επίπεδη, γυμνασμένη κοιλιά, ωραία, καλλίγραμμα και σφιχτά πόδια, αξιόλογη και καλοσχηματισμένη περιφέρεια και άψογα περιποιημένα πάνω και κάτω άκρα με "γαλλικό"...(φετίχ μου)...εν τω μεταξύ δεν είχα διαβάσει κριτικές και έτσι βασίστηκα στο πορνοένστικτό μου.

Είσοδος στο δωμάτιο, το οποίο διαθέτει όλα τα κομφόρ, ντουζιέρα, σφραγισμένη πετσέτα/παντόφλες, το απαραίτητο μασαζοκρέβατο και ένα πολύ ωραίο ξύλινο έπιπλο με ράφια, το οποίο προσέδιδε μια νότα ζεστασιάς. Διακριτικός φωτισμός από επιδαπέδιο φωτιστικό και από ένα φωτιστικό από άλατα...Γρήγορο ντουζάκι από μένα για να μαι φρέσκος και μετά από λίγα λεπτά έρχεται και η Ζωή...Στην αρχή ήταν αρκετά σφιγμένη, λόγω και ενός λογοπαιγνίου που έκανα με τη Χριστίνα για αυταρχικό, κάτι που μου ξεκαθάρισε ότι εκείνη δεν κάνει τέτοια...(ούτε εγώ βρε, πλακίτσα έκαναΓλώσσα), οπότε για να τη χαλαρώσω και να "λυθεί" ανέλαβα να την περιποιηθώ, κάνοντάς της εγώ λίγο μασάζ στο κορμί της, κάτι που το απολαύσαμε και οι 2 μιας και βοήθησε στο να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους. Στη συνέχεια μου ανταπέδωσε και κείνη, με ένα απαλό μασάζ, αισθησιακό και όμορφο, που με διέγειρε στο έπακρο με ιδιαίτερη προσοχή στον αυχένα και στα πόδια.

Για ξεκίνημα της κυρίως δράσης, ανέλαβα και πάλι εγώ πρωτοβουλία, περιποιούμενος το στήθος της, που παρόλο που είναι μικρό, έχει κάτι σκούρες θηλές και οι ρώγες της όταν ερεθίστηκαν, μπορούσες να κρεμάσεις και ρούχο....Κουλ Αργές κινήσεις και απαλές, με δικιά της καθοδήγηση μέχρι που έφτασα στο όμορφο και περιποιημένο αιδοίο της. Σκούρα κλειτορίδα και χειλάκια, σφιχτό και έτοιμο για την περιποίησή μου, η οποία διήρκεσε αρκετά μιας και είχα όρεξη και με τη συμπεριφορά της με είχε "φτιάξει"....Αναστεναγμοί και μορφασμοί άκρως ερεθιστικοί ήταν η συμμετοχή της. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό να φροντίσω και τα υπέροχα πατουσάκια της και παρόλο που-όπως μου είπε- γαργαλιέται,δέχτηκε τα παιχνίδια μου, τις πιέσεις εν είδει μασάζ και το απόλαυσε. Μου έκανε και μια ολιγόλεπτη footjob και η απόλαυση κόντευε να χτυπήσει ταβάνι. Στα της δικής της περιποίησης προς εμένα, στο ίδιο στυλ, με αργές κινήσεις, σε στυλ gfe, πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα ενός καλού στοματικού, χωρίς να είναι κάτι το αξιομνημόνευτο, ενώ περιποιήθηκε και αρκετά και τα @@.....ήρθε από πάνω μου σε στάση 69 και συνεχίσαμε την παράλληλη περιποίηση , κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα καθώς επιδοθήκαμε και σε παράλληλο mouthfucking.Κουλ


Πρώτη στάση cowgirl με τα πόδια της λυγισμένα πάνω στα γόνατά μου και διείσδυση ελεγχόμενη από κείνη αρχικά, στη συνέχεια με ριγμένο το κορμί της πάνω μου, ενώ "έκλεψα" και 4-5 φιλάκια στο στόμα και ύστερα με τα πόδια της λυγισμένα για βαθιά καθίσματα πάνω μου. Πολύ καλή αίσθηση και ρυθμός και είχαμε συντονιστεί...Επόμενη στάση, λωτός με πολύ ερωτική ένταση και πάθος και με το ιδρώτα εκατέρωθεν να τρέχει ποτάμι ενώ εκείνη με δάγκωνε στο λαιμό...Την έριξα πίσω για ιεραποστολικό, όπου κρατήσαμε αρκετά με διάφορες παραλλαγές, με κείνη να αντέχει και στο ανέβασμα ρυθμού κατά περιόδους, ενώ και τα πατουσάκια της με το υπέροχο γαλλικό πεντικιούρ είχαν την τιμητική τους...

Καθότι και τελευταίος πελάτης της και σεβόμενος ότι θα θελε να ντυθεί, να ετοιμαστεί κλπ, δεν ήθελα να την ταλαιπωρήσω άλλο και έτσι μετά από ολιγόλεπτη χειρομάλαξη, με λάδι που με "έστειλε", τελείωσα δυνατά και με απόλαυση....

Μια συνεδρία που θα τη θυμάμαι για καιρό και που σίγουρα θα επαναληφθεί, με ένα γλυκό και όμορφο κορίτσι με σούπερ κορμί(παλιά χορεύτρια), ταπεραμέντο και ιδιαίτερη προσοχή στους κανόνες ασφάλειας και υγιεινής. Πήρα το ρίσκο(αφού όπως είπα δεν είχα διαβάσει κριτικές) και δικαιώθηκα και μου έδωσε αυτό που είχα ανάγκη. Χαλάρωση και όμορφες στιγμές. Τιμάει τα λεφτά της και προσπαθεί να κάνει ό,τι περνάει από το...χέρι της για να μην φύγεις απογοητευμένος από το δωμάτιο.

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2013
Μεγάλη κριτική για Αχιλλέως κ' Βενιζέλου,από λαγό........+1.......Γερο-μύστης
28 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μεγάλη σε μέγεθος ή σε ουσία??Γλώσσα
28 Νοεμβρίου, 2013
@lagonisian...σε όλα....Μεγάλο χαμόγελο
29 Νοεμβρίου, 2013
γιατί πλήρωσες 80 ευρώ?????
29 Νοεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πόσα έπρεπε να πληρώσω??Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5