Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785692
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα για λίγες μέρες από Ελλάδα καθώς είμαι και ναυτικός δεν μπορούσα να μην επισκεφτώ το κέντρο massage OASIS, έχοντας τις καλύτερες αναμνήσεις από την τελευταία μου επίσκεψη.Κουλ
Το εν λόγο "μασσαζιδικο" είναι εντυπωσιακό , με όλες τις ανέσεις για να ικανοποιήσει και τους πιο απαιτητικούς πελάτες. Θα το χαρακτήριζα ως στολίδι στην κατηγορια του. Τα κορίτσια που εργάζονται εκεί πιστεύω είναι επαγγελματίες στο είδος τους χωρίς να μοιάζουν με τις συνηθισμένες ιερόδουλες σε studio κτλ..
Πάμε στο κύριος θέμα , 2 φορα στο OASIS και διαλέγω την ίδια κοπέλα την Bίκυ (ψιλή , ξανθιά , ωραίο σώμα και ευχάριστη να συζητάς μαζί τις για ώρες).
Διαλέγω πάλι το πρόγραμμα με τα 100 euro και τα 2 τελειώματα, μου το πρότεινε και η ίδια. Με οδηγεί στο δωμάτιο (αναπαυτικό κρεβάτι για massage, τζακούζι , ντουσιέρα , ρομαντική διακόσμηση με χαμηλό φωτισμό) και ξεκινάει την περιποίηση με massage αλείφοντας με ολόκληρο με λάδι , με εναλλαγές από απαλό έως δυνατό massage. Το σημείο που με απογείωσε ήταν μόλις άλειψε το κορμί της με λάδι προσφέροντας μου body 2 body.
Το πρώτο τελείωμα ήρθε λίγο αργότερα καθώς μου έκανε πίπα χωρίς "προφλακτικο".Γλώσσα
Κάνουμε μαζί μπανάκι και ξεκινάει ο δεύτερος γύρος, massage στην ευαίσθητη περιοχή , πέρασμα προφυλακτικού και κάνοντας διαφορες στάσεις sex.Κατσικογάμης
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Βίκυ που φυσικά θα μου μείνει αξέχαστη , ο τίτλος στην αρχή τα αντιπροσωπεύει όλα.

Βικούλα θα μου λήψεις...Έρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 13, 2013
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
2ndofficer
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού