Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785515
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω κριτικές σπάνια έως καθόλου. Όμως απόψε δεν μπορώ να μη γράψω. Μετά από μια μέρα γεμάτη ένταση, αναποδιές, τρέξιμο, ένιωσα την ανάγκη για λίγη χαλάρωση. Περνούσα και κοντά στην περιοχή, δεν ήθελε και πολύ. Φτάνω γύρω στις 20:10 (φοβήθηκα πως δεν θα προλάβω...). Ζητάω τη Ζάνα, μου λένε είναι απασχολημένη σε δωμάτιο. Μετά από μικρή παρέλαση (προφανώς κάποιες είχαν σχολάσει), βρίσκομαι σε δίλημμα μεταξύ Λίας και Ελένης... Κάτι μου λέει να φύγω, μιας και είναι και αργά. Και στην πόρτα μου λένε, απελευθερώθηκε η Ζάνα... Ο κύβος ερρίφθη... Βουρ στο δωμάτιο... Μπανάκι στα γρήγορα, και έρχεται η Θεά του μασάζ και του σεξ. Βγάζει τη λευκή στολή, και μένει με τα εσώρουχα. Με ξαπλώνει μπρούμυτα, και αρχίζει το γνωστό δυνατό της μασάζ, ξεκινώντας από τα πόδια, και φτάνοντας μέχρι τον αυχένα (εκεί το είχα πολύ ανάγκη). Εκεί έχω αρχίσει και δεν κρατιέμαι, αρχίζω τα χάδια. Βγάζει τα εσώρουχα, απλώνει λάδι στις βυζάρες της και τη γύρω περιοχή, και αρχίζει ένα body to body απίστευτο... Σε λίγο γυρίζω ανάσκελα, και αρχίζουν τα γλωσσόφιλα. Και στη συνέχεια της γλύφω το γατάκι της. Γυρίζουμε σε 69, αρχίζει νέος κύκλος πάθους και αναστεναγμού. Με δυσκολία κρατιέμαι, οπότε τη γυρίζω σε ιεραποστολικό, όπου και επήλθε το τέλος. Ο ιδρώτας και τα λάδια έρρεαν παντού. Συνεχίσαμε με κουβεντούλα και φιλάκια, κάναμε μαζί ντους (αφαιρούσε λάδια για ώρα, καθότι είμαι και τριχωτός).

Δεν υπάρχει η γυναίκα. Είναι ο ορισμός του επαγγελματία και του σεβασμού στον πελάτη. Πράγμα που σπάνια βρίσκεις στο πληρωμένο... Την ευχαριστώ για ένα υπέροχο 45λεπτο...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
83
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2013
Άντε μετά να υποθέσουμε ότι ήταν τυχαίο την ώρα που σε είδαν ότι πας να την κάνεις, τότε ... "απελευθερώθηκε" η Ζάνα ....

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1