Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98302
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Προς αποφυγήν περιττών σχολίων..
Η Ζωή στην αρχή υπήρξε από τις επιλογές μου. Έχω γράψει μάλιστα και σχετική θετική κριτική..
Το μαγαζί σε κάποια φάση το έκοψα, λόγω μετρίων έως κακών υπηρεσιών προς εμού και μάλιστα μία από αυτές από τη Ζωή..
Ο λόγος που πέρασα από το μαγαζί ήταν απλός. Ήμουν κοντά και είχα διαβάσει για την επανεργοποίηση των καρτών, οπότε λέω δεν γαμιέται ένα 30άρι είναι.. πόσο χάλια να περάσω..
Η επιλογή δυστυχώς εμφανισιακά μονόδρομος, 3 άσχημες και η Ζωή..
Στο μασάζ την είχε πιάσει νευρικό γέλιο (δεν ξέρω το λόγο) και κούναγε τα χέρια της δεξια-αριστερά χωρίς κανένα νόημα. Μετά από λίγο γυρίζω να την μπουκώσω μπας και πάρει μπρος και μου περνάει αμέσως καπότα σε πεσμένο πούτσο Μαλακία
Αα, να μην ξεχάσω, η παρθένα μας πονούσε σε στήθος, μουνί, κώλο κτλπ οπότε λουκ μπατ ντον'τ τατσ
Το σεξ τυπικότατο και φυσικά συνέχισε να χασκογελάει..
Λοιπόν για να μην το κουράζουμε, το κοριτσάκι μάλλον έχει βαρεθεί και καλό θα ήταν να πάει σπιτάκι της. Που να ήξερε ότι θα πάρει και 30.. Ούτε στο δωμάτιο δεν θα έμπαινε..
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 22, 2013
Κόστος συνάντησης
30
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Josex
Μέγας
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.070
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2013
Αυτή 30 παίρνει ουτως η αλλως....το μαγαζί δεν παίρνει τίποτα στην 4η συνεδρία.....γενικότερα μιλώντας πάντως,ισχύει ο κανόνας που λέει οτι αν περάσεις καλά με μια κοπέλλα,την επόμενη φορά με την ίδια μπορεί να περάσεις καλά (η και καλύτερα...),μπορει και ασχημα.Αν ομως περάσεις την πρώτη φορά ασχημα,μην το ξαναεπιχειρήσεις....Γλώσσα
25 Οκτωβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δικιο εχεις! παντως εχει αρχισει να κουραζεται..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2