Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785388
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή απόγευμα και είχα όρεξη για μία επίσκεψη σε μασάζ.Βρισκόμουν στο κέντρο οπότε σαν πρώτη επιλογή μου ήρθε το παραπάνω ίδρυμα της Ζάνας το οποίο έχει και αρκετές κοπέλες.Πάρκαρα το αυτοκίνητο μου ακριβώς από κάτω και ανέβηκα τα σκαλιά που σε οδηγούν στην είσοδο.Με υποδέχτηκε η Μελίνα την οποία είχα δει το καλοκαίρι αλλά δεν την είχα "γνωρίσει" πιο καλά,καθώς όποτε πήγαινα στο μαγαζί ήταν απασχολημένη...

Μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι και μου παρουσίασε τις κοπέλες.Αμέσως την ρώτησα αν θα περάσει μαζί μου καθώς της εξήγησα πως γι'αυτήν είχα επισκεφτεί το κατάστημα.Φυσικά είχα πληροφορηθεί από έμπειρους συναγωνιστές πως στο μασάζ αλλά και στο κυρίως κομμάτι είναι άψογη.Μου απάντησε θετικά,οπότε με την επιλογή του πρώτου προγράμματος της μισής ώρας κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.
Για όσους δεν γνωρίζουν τη Μελίνα πρόκειται για μία ξανθιά γυναίκα με όμορφο σχετικά σώμα,μικρό στήθος και καθημερινό πρόσωπο.Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο για να φρεσκαριστώ και να είμαι έτοιμος για το χαλαρωτικό μασάζ...Η Μελίνα δεν άργησε να έρθει,έτσι μετά από πέντε λεπτά μπήκε στο δωμάτιο.Αφαίρεσε τα ρούχα της και έμεινε με τα μαύρα εσώρουχά της.Μου ζήτησε να βγάλω και εγώ το εσώρουχό μου και με κάποια γλυκόλογα ξεκίνησε το μασάζ.Πολύ καλό μασάζ με καλή τεχνική,τρίψιμο έντονο σε κάποια σημεία και χαλαρωτικό εκεί που πρέπει.
Να σας αναφέρω πως οι επισκέψεις μου σε μασάζ είναι λίγες αλλά πιστεύω πως η Μελίνα μου έκανε το πιο καλό μασάζ και σε χρόνο αλλά και σε τεχνική.Συνέχεια με την Μελίνα να απλώνει λίγη ποσότητα κρέμας και να αφαιρεί το σουτιέν της προσφέροντας μασαζ body to body κάτι το οποίο ανέβασε κάπως το ηθικό...Κάποια πεταχτά φιλιά πήραν θέση για να δοθεί έναρξη στα πολύωρα προκαταρκτικά.Γλωσσόφιλα,πιπίλισμα στο στήθος της για ώρα και ισπανικό ήταν το κυριότερο μέρος των προκαταρκτικών.Συνέχεια με περιποίηση στα α@@@κια και της ευρύτερης περιοχής κάτι το οποίο έκανε για αρκετή ώρα.Έναρξη στοματικού,αρκετά καλό,χωρίς χρήση χεριού και με καραμέλωμα όπως ανέφερα στα α@@κια.

Ώρα για σεξ,επιτέλους καθώς αν συνεχίζαμε θα δινόταν πρόωρο τέλος στη συνάντησή μας.Πέρασμα του προφυλακτικού και πρώτη στάση με την Μελίνα από πάνω να κινείται με αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν άψογη παρόλο που το μασαζοκρέβατο δεν μας εξυπηρετούσε τόσο πολύ σε αυτή τη στάση.Αλλαγή και πάλι για την τελευταία μας στάση το ιεραποστολικό.Δυνατός ρυθμός,αληθοφανείς αναστεναγμοί συνόδευαν αυτή τη στάση μέχρι που μας βρήκε το τέλος...Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα μίας και ήμουν ο τελευταίος πελάτης της καθώς σε λίγο το ίδρυμα έκλεινε.Κάναμε μπάνιο και αφού ντυθήκαμε με συνόδεψε μέχρι την έξοδο ανανεώνοντας το ραντεβού για το μέλλον.

Συμπερασματικά ήταν μία πολύ καλή συνάντηση σε μασάζ,πιστεύω πως η Μελίνα πρόσφερε μία καλή περιποίηση και πως δικαίως οι συναγωνιστές μου μίλησαν με καλά λόγια.Κάποιος που του αρέσει εμφανισιακά η Μελίνα καλό θα ήταν να προχωρήσει στα ενδότερα καθώς θα τον ικανοποιήσει και δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μελίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2013
Ωραίος ρε Βασιλάκη...+1 από μένα!! δεν σου έκανε σοου με δονητές η Μελίνα??
23 Οκτωβρίου, 2013
Πως τα καταφερες να βρεις θεση να παρκάρεις ακριβως από εξω ???? (ιντερνετικό χιουμορ)
23 Οκτωβρίου, 2013
Όχι δεν μου έκανε κάποιο show με δονητές...Αλλά έδωσε ρέστα στο άλλο show...!Όσο για το παρκάρισμα,ναι βρήκα από κάτω και δεν είναι αστείο καθώς Παρασκευή απόγευμα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.Μην ξεχνάτε πως ο δακτύλιος τη Παρασκευή σταματάει στις 15:00!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3