Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785388
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεδρια την περασμενη εβδομαδα.εχοντας διαβασει καλες κριτικες για την κοπελλα ειπα να δοκιμασω.η κοπελλα ευγενικη θα την ελεγα αλλα δεν ξερω και λιγο κουμπωμενη θα ελεγα επισης,δεν ξερω γιατι,ισως μονο σε μενα να ηταν ετσι.οση προσπαθεια για κουβεντα και να εκανα ελαμβανα λιγολογες απαντησεις χωρις πολλα πολλα κι ετσι ξεκινησαμε στα γρηγορα με μια μετρια ακαποτη πιπα μιας και ημουν φορτωμενος και αφου ξεφορτωσα,μπανιαριστηκα ξανα και γυρισα στο κρεββατι για μασαζακι.
στο μασαζ δε μπορω να πω ψεμμα τα καταφερνει πολυ καλα.χρησιμοποιει τοσο τα δαχτυλα οσο και τις παλαμες και τους αγκωνες ακομα και πολυ γρηγορα σε ανακουφιζει απο καθε πονο ή πιασιματακι.σε εμενα εκανε στην αρχη δυνατο,εως πολυ δυνατο μασαζ θα ελεγα και σιγα σιγα γυρισε στο πιο χαλαρωτικο κομματι.προς το τελος ηρθε και σε φαση body to body με τις βυζαρες της να χαιδευουν την πλατη μου ενω εγω ειχα ξαναφτιαχτει.
γυρισμα ανασκελα και ξεκινημα δευτερης ακαποτης πιπας(καλυτερης τωρα)με περασμα μετα απο προτροπη μου και απο τη γυρω περιοχη.ξεκινημα του αγωνα με σταση cowgirl και αργες κινησεις.εγω χουφτωνω και φιλαω τα 3-4αρια βυζια της.φιλια στο στομα λιγα κι οχι βαθια.(μην πει κανεις καμμια μαλακια γιατι δεν ειμαι χθεσινος,ουτε καπνιζω ουτε τιποτα).γυρισμα με μενα απο πανω σε ιεραποστολικο και το τελος ηρθε μετα απο αλλαγη σε πισωκολλητο πανω στο μασαζοκρεββατο.

με λιγα λογια λοιπον ηταν για μενα μια τυπικη εως διεκπεραιωτικη συνεδρια θα ελεγα,η χημεια μας με την κοπελλα δεν ταιριαξε,αλλωστε συμβαινουν αυτα,εμεις να ειμαστε καλα και παμε για αλλα.


Υ.Γ. εβαλα στο ματι την Εμμυ για την επομενη επισκεψη μιας και μ αρεσει να δοκιμαζω γενικοτερα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 11, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.348
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού