Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785353
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Παρασκευή απόγευμα στις 18.15 , την πόρτα την άνοιξε η Λάουρα αλλά δεν άργησε να έρθει και η Ζάνα , ρόστερ όσες είδα και δεν δούλευαν , Λάουρα μελαχρινή μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα βυζί με την ρόμπα δεν διέκρινα , Αλεξία μελαχρινή ψηλή τα μαλλιά πιασμένα πίσω κανονικό σώμα 3άρια βυζιά , Βίκυ ξανθιά κανονικό σώμα 2άρι βυζί , Δανάη μελαχρινή κοντή λεπτή μικρό βυζί , Μαρία μελαχρινή λεπτή μικρό βυζί και Αντριάνα όπου και επέλεξα τελικά να περάσω , με συνόδεψε στο δωμάτιο , ήταν εμφανώς “πεσμένη ”
και καθόλου ομιλητική και διαχυτική όπως την πρώτη φορά , με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο , μου έδωσε πετσέτα και παντόφλες και πήγε να μου φέρει νερό , μπήκε η Ζανα στο δωμάτιο με βρήκε με το μποξεράκι , με πλησίασε και με ρώτησε πως είμαι και ότι δεν ξεχνάει ότι της έχω υποσχεθεί κάτι…άρχισε να μου τρίβει τους ώμους όπου διαπίστωσε ότι ήμουν πολύ σφιγμένος , αφού με χαλάρωσε για κανα 3λέπτο έφυγε , ήρθε η Αντριάνα στο δωμάτιο , έβγαλε την άσπρη ρόμπα της και έμεινε με τα εσώρουχα(τα ίδια που φόραγε και την προηγούμενη φορά), την πλησίασα και την αγκάλιασα , της έβγαλα τα εσώρουχα και άρχισα να φιλάω τις ρόγες της , της έβαλα δάχτυλο στο μουνάκι της και άρχισα να την χαϊδεύω , τότε μου είπε ότι αν θέλω να της βάζω δάχτυλο να μου βάλει προφυλακτικό στα δάχτυλα , την γύρισα όρθια στα τέσσερα να στηρίζεται στο κρεβάτι της άνοιξα τα κωλομάγουλα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της και τον κώλο της , με σταμάτησε , γύρισε έσκυψε στα γόνατα και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της καλή αλλά ούτε με φτυσίματα ούτε με deep throw όπως την πρώτη φορά , σηκώθηκε γιατί πιάστηκαν τα πόδια της και μεταφερθήκαμε στον μαύρο καναπέ με τις μαξιλάρες , κάθισε στην άκρη του κρεβατιού , πήγα μπροστά της όρθιος , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και και με έγλυψε μέχρι τελείωσα , μου έδωσε μωρομάντιλο να σκουπιστώ , μπήκε και έκανε μπάνιο και μετά μπήκα και εγώ , ξάπλωσα για μασάζ , το μασάζ της καλό αλλά όχι όσο την πρώτη φορά , έδειχνε να βαριέται και να θέλει να περάσει η ώρα για να πάμε στο 3ο μέρος και να τελειώνουμε , άρχισε από τα πόδια και γρήγορα γρήγορα πέρασε στη μέση και στην πλάτη , με τους ώμους ασχολήθηκε ελάχιστα , και με τα χέρια καθόλου , μου είπε να γυρίσω , όρθια στα πλάγια του κρεβατιού αφού μου τράβηξε μαλακιά μέχρι να μου σηκωθεί , τον πήρε στο στόμα της , τώρα λίγο καλύτερη η πίπα της ενώ με τα αρχίδια ασχολήθηκε ελάχιστα ,
η αλήθεια είναι ότι είχα ξενερώσει αρκετά έτσι αντί να της πώ να μου περάσει προφυλακτικό για να την γαμήσω , την άφησα να μου κάνει πίπα η οποία με την ώρα βελτιωνόταν συνέχεια , μετά από κανα 7λεπτό την σταμάτησα , μου πέρασε προφυλακτικό και στήθηκε στα τέσσερα , άρχισε να παίζει με το μουνί της έβαζε δάχτυλο σε αυτό καθώς και στον κώλο της , όλα τα έκανε πολύ βιαστικά , πήρε έναν δονητή από την τσάντα της και τον έβαλε 2-3 φορές στο μουνί της και άλλες τόσες στον κώλο της , μου είπε ότι θέλει να της γαμήσω το μουνί της , εγώ όμως ήθελα τον κώλο της , μπήκα με χαρακτηριστική ευκολία σε αυτόν , άρχισα να την γαμάω δυνατά και γρήγορα ενώ αυτή έπαιζε με το μουνί της , μετά από κανα 5λέπτο τέλειωσα , σκουπίστηκε με μωρομάντιλα(τουλάχιστον μπροστά μου δεν έκανε μπάνιο), πριν μπω για μπάνιο προσφέρθηκε από μόνη της να με σκουπίσει πρώτα από τα λάδια , έκανα μπάνιο , αυτή ντύθηκε και συγύριζε το δωμάτιο , ντύθηκα και τις έδωσα 100 ευρώ , χωρίς να της πώ τίποτα μου λέει , εντάξει είμαστε μια ώρα , πίπα και κώλο , στο δωμάτιο μαζί με τα μπάνια που έκανα έκατσα 50 λεπτά , καμιά σχέση με την πρώτη μου εμπειρία μου μαζί της , βέβαια και έτσι ήταν πολύ καλύτερη από πολλές που έχω πάρει σε μασάζ , ή έχει κουραστεί η προσπαθεί να περάσει με όσο το δυνατόν περισσότερους πελάτες γιατί γλυκάθηκε από τα λεφτά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2013
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2013
όλα καλά... πλήρης ενημέρωση
αλλά μία απορία...
το deep throw τι είναι? κάποια παραλλαγή του deep throat που δεν γνωρίζω?
23 Σεπτεμβρίου, 2013
έτσι έτσι , ορθογραφικό λάθος που δεν το είδα όταν έγραφα
24 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε οπως τα λέγαμε... Θελει ξεκουραση το άλογο για να ξαναπιάσει τα στανταρντ της. Ατιμο χρήμα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3