Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98302
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Χρόνια επισκέπτης στο συγκεκριμένο ίδρυμα και μάλλον ήρθε η ώρα μου να φάω την φόλα!Επίσκεψη μεσημεριανή-ως συνήθως-και πέφτω σε ''κίνηση''.Μόνο 2 κοπέλες ελεύθερες,η εν λόγω και μια άλλη κοπέλα!Επιλογή Ροζαλίντας στην τύχη καθώς δεν την είχα συναντήσει ξανά.Συζητήσεις και διευκρινήσεις απο την αρχή για το πρόγραμμα με την ίδια,διαβεβαίωση για στοματικό χωρίς,τελειωτικό.Μασάζ όχι τίποτα ιδιαίτερο και κάτι είχε το ύφος της fake και η συμπεριφορά της.Τίποτα φοβερό στο σεξ και πολύ χέρι στην πίπα.Για να μην πολυλογώ δεν τήρησε ποτέ όλο το πακέτο υπηρεσιών που υποσχέθηκε και όταν της είπα ότι ήταν φάουλ τα μάσαγε και δεν καλά δεν κατάλαβε!
Λεπτομέρειες θα μου πεις αλλά ποτέ ξανά δεν είχα αντιμετωπίσει στο συγκεκριμένο ίδρυμα πρόβλημα,ήταν όλα άψογα και τηρούσαν τα συμφωνηθέντα!
Όλες οι κοπέλες που έχω συναντήσει εδώ τηρούσαν ότι έλεγαν και θα ήταν πιο τίμιο και η Ροζαλίντα να έλεγε απο την αρχή τι προσφέρει και τι όχι.Αν νομίζει ότι έτσι θα κάνει 'τζίρο' είναι βαθιά νυχτωμένη!
Η Νατάσα δυστυχώς έλειπε ώστε να ενημερωθεί για την νέα κοπέλα της παρέας της.

Οπότε το νούς σας!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 20, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ροζαλίντα
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2013
Φίλε, μπορείς να κάνεις μια περιγραφή της κοπέλας;πέρα απ΄τις παλιές κλασσικές που ξέρω,αυτή πως είναι; έγραψες και πρωκτικό...έδωσε κώλο η μαντάμ;
23 Σεπτεμβρίου, 2013
Πρέπει να είναι μια γεματούλα,κοντή,ξανθιά,με τσιμπουκόχειλα.Ας μας πει ο τύπος
25 Οκτωβρίου, 2013
Παίδες σόρρυ..τώρα είδα τα σχόλια!Ντροπή
Μια κοντούλα είναι με μεγάλους βύζους και τσιμπουκόχειλα.μαλλί καστανόξανθο(αν θυμάμαι καλά).έδωσε κώλο ...με το αζημίωτο αλλά το φάουλ της ήταν ότι δήλωσε πως τα έπαιρνε στο στόμα απο την αρχή και την ώρα της εκπυρσοκρότησης απομακρύνθηκε και μου έλεγε δήθεν μετά πως δεν κατάλαβε και δεν το κάνει και παπαριές!Το νού σας όποιος πάει γιατί επισκέφθηκα πρόσφατα(Λίζα,Τζένη,Πωλίνα για μένα αξίζουν)και την είδα εκεί να κυκλοφορεί!Βέβαια μόλις με είδε εξαφανίστηκε,κρύφθηκε!!!χαχαχαχα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3