Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98300
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινή επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα μια και ήμουνα "σφιγμένος" και όπως καταλαβαίνετε χρειαζόμουν άμεσα χαλάρωση.
Για όσους το γνωρίζουν, το ίδιο χαλαρό περιβάλλον και παρόλο που ήταν πρωί Τετάρτης σε αναμονή και πλακίτσα με όλα τα κορίτσια στο σαλονάκι για να αδειάσει δωμάτιο.
Τελικά να μη τα πολυλέω επέλεξα το Λιζάκι, μια και είχαμε να τα "πούμε" 2-3 μήνες.
Έχει και αρκετές καλές οπότε μέχρι να κάνεις τον κύκλο (κάθε φορά κι άλλη) θες χρόνο.
Το Λιζάκι όπως πάντα άψογο αν και επέλεξα να μην την κουράσω με μασάζ (καθόλου, η βαθμολογία για το μασάζ είναι από παλαιότερες συναντήσεις) επιδοθήκαμε στα του αθλήματος μιας και με το που μπήκε στεκόμουν ακουμπώντας στο μασαζοκρεβατο και μετά από 2-3 φιλάκια γονάτισε και άρχισε την περιποίηση φροντίζοντας να περιφέρεται σε όλη την κάτω περιοχή φτάνοντας με σε ελάχιστο χρόνο (σε 5-6 λεπτά) στο αμήν.
Την σταμάτησα και της ζήτησα να ξαπλώσει για να της κάνω μασαζάκι(έτσι την είδα,,, τι να κάνουμε)
Με χαμογελάκι ξάπλωσε την περιποιήθηκα παντού και όχι μόνο με τα χερια αρκετή ώρα, ήρθε κι έδεσε το γλυκάκι.
Με είχε κάνει πύραυλο.
Το γυρίσαμε σε 69 όπου και γκρεμίστηκαν τα όνειρα μου, να συνεχίσω γαμώντας το μουνάκι της.
Παραδόθηκα στο στοματάκι της αφου ένιωθα να με ρουφάει τόσο δυνατά και βαθειά (ήταν κάτι διαφορετικό αυτή την φορά) που απλά παραδόθηκα.
Σιγουρεύτηκε ότι δεν άφησε τίποτα και τότε τον άφησε από το στόμα της.
Σηκώθηκε με σκούπισε (εγώ ακόμα εκεί,,, ακίνητοςΜεγάλο χαμόγελο)
Και τα γνωστά του αποχαιρετισμού φιλάκι, καρτούλα, καραμελίτσες κ.λπ.
Λίαν συντόμως επανεύρεση, μου έμεινε αποθημένο από αυτή την συνάντηση και δεν πρέπει εεεε ???
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού