Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785198
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινη επισκεψη στο μαγαζι,χτυπαω το κουδουνι και μου ανοιγει η κοπελα της υποδοχης με οδηγει στο σαλονακι και με ρωταει αν θελω να με κερασει κατι,αφου της λεω ενα νερακι μου το φερνει και μετα ξεκιναει η πασαρελα των κοριτσιων Λαουρα,Λια,Εμμυ,Σονια,Ελενη και αλλες που δυστυχως δεν θυμαμαι τα ονοματα τους.Ρωτησα για Αντριαννα αλλα ηταν απασχολημενη και η Μελινα ηταν απουσα.Διαλεξα την μιλφαρα Ελενη κοντο μαλλι,μεγαλουτσικο βυζι και κωλαρα.Αφου με οδογησε στο δωματιο μου ειπε να κανω το ντουζακι μου και θα ερθει σε λιγο.Το δωματιο μεγαλουτσικο,με τζακουζι,ντουζιερα και πεντακαθαρο.Αφου εκανα το ντουζακι μου εφτασε και η μιλφ Ελενη,με ρωτησε τι προγραμμα θελω και την ρωτησα στο προγραμμα της 1 ωρας(80 ευρω) ειναι δυο εκτονωσεις και μου ειπε πως αν προλαβεις ναι.Τελικα προλαβα και εκανα ανετα 2 γυρους και φυσικα δοκιμασα και το μασαζ της το οποιο ειναι καταπληκτικο,ξεχασα να αναφερω οτι κανει και πρωκτικο η Ελενη με 20 ευρω.Για πρωτη φορα που πηγα εμεινα αρκετα ικανοποιημενος και θα ξαναπαω σιγουρα και ελπιζω αυτη την φορα να πετυχω Αντριαννα και Μελινα.

Υ.Γ>Πριν να παω στο συγκεκριμενο μαγαζι ειχα παει στη γνωστη Σονια ωστε να φυγουν τα χοντραΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2013
... τελικά η Ελενάρα δουλεύει τα Σάββατα ή όχι ?
15 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι να σου πω φιλαρακι εγω παντως χτες που πηγα ηταν εκει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2