Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785568
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανεβηκα στον πρώτο όροφο και χτύπησα το κουδούνι το οποίο με μικρά γράμματα γράφει " Oasis " . Μου ανοίγει τη πόρτα μια κοπέλα μελαχρινη , νέα , γύρω στα 20 χρόνων ( που στη συνέχεια ούτε ρώτησα για την ηλικία ) με καλησπερησε και πολυ ευγενικά μου είπε να την ακολουθήσω , στην υποδοχή γινόταν παρέλαση , κάποιον συναγωνιστή τον είχε αρπάξει μια κοπέλα και το κεφάλι του που ούτε που το είδα είχε χωθει στα στήθη της . Περάσαμε στο χαμαμ και με ρώτησε αν είχα πρόβλημα να περιμένω εκει , της είπα φυσικά οτι δεν υπήρχε θέμα .Μετα που με ευχαρίστησε απομακρύνθηκε και μου είπε οτι σε λίγο θα περάσουν τα κορίτσια για να δεις . Ονόματα που θυμάμαι , Μονικα, Λια , Χαρα , Εμμυ , και κάποιες άλλες . Με ποια θα περάσεις με ρώτησε η Λαουρα , ετσι τη λένε τη κοπέλα που με υποδέχτηκε . Η Μελινα θα κάνει κανα μισάωρο να βγει , δεν θα είσαι μόνος θα σ κάνω παρέα . Μου έκανε εντύπωση , ενώ είχα διαλέξει άλλη χωρίς να κερδίσει κάτι έκατσε δίπλα μου στο κάθισμα του χαμαμ , και εδώ ξεκινάει το sex story .
Καθόταν απέναντι μου σχεδόν αμιλητη , με το ωραίο χαμόγελο το φερμουαρ κατεβασμενο που άφηνε να φανεί το ωραίο με μελαμψο δέρμα στήθος , τα πόδια της ειναι πολυ ωραία γεμάτα , ένιωθα την ανάγκη να βάλω το χέρι ανάμεσα τους , δεν έφερε καμια αντίσταση , χαμογέλασε σαν τα κοριτσακια που το κάνουν πρώτη φορά , κάπως ντροπαλα . Δεν θα περιμένεις τη Μελινα με ρώτησε . Η απάντηση μου ήταν να της χωσω τη γλώσσα στο στόμα , άμεση ανταπόκριση . Με το μπλε led φωτισμό και τη μουσική να παίζει στο χαμαμ η ατμόσφαιρα ήταν οτι πρεπει .Ειχαν περάσει πανό απο 2 λεπτά η γλώσσα και το χέρι δεν είχαν αλλάξει θέση . Κάποια στιγμή είχα βάλει το χέρι μέσα στο βρακακι και τα δάχτυλα παίζανε με το μουνακι το οποίο ήταν αρκετά υγρό . Φιλία στο λαιμό , την ίδια ώρα είχε ξεκουμπωει τη λευκή ρόμπα και το στητο στήθος μου έκλεινε το μάτι . Αρχισα με τη σειρά να πιπιλαω και να γλυφο της σκούρο ρογες . Μου ξεκουμπωσε το παντελόνι και πέταξε το καβλομενο μου πουτσο έξω , νόμιζα οτι θα το πάρει στο στόμα όμως δεν το έκανε , το έπαιζε ρυθμικά και την ίδια ώρα με φιλουσε στο στόμα . Ήθελα να την γαμισω εκει στο χαμαμ . Οχι δεν γηνετε , ασε που δεν έχω και προφυλακτικο . Πάω να δω τι γηνετε με δωμάτιο , ομολογώ οτι ένιωσα κάπως άβολα με το πουτσο μου καβλομενο και τα παντελόνια στα γόνατα . Ελα μου λέει υπάρχει δωμάτιο . Μπήκαμε στο μεσαίο στο διάδρομο το χαμαμ , για τους φιλους που ξέρουν . Πήρα τη πετσέτα και τις παντοφλες και μπήκα στη ντουζιερα , κάποια στιγμή που έκανα μπάνιο την είδα γυμνή να με κοιτάει ( μαλλον το θεϊκό μου κορμί :p ) μου άρεσε πολυ , πολυ ωραίο σώμα , με ωραίο στήθος και το μουνακι της να το καλύπτει απο πανο κοντοκουρεμενη μαύρη τρίχα . Τελείωσα το μπανακι και προσφέρθηκε να με βοηθήσει να σκουπιστω . Καθησα στην άκρη του μασαζοκρεβατο έβαλα τα χέρια πίσω εγειρα το σώμα και ένιωσα το καβλι μου να μπαίνει ρυθμικά στο στόμα της . Κατάλαβε οτι δεν θα αργουσα να χυσω , ακολούθησε το κατάλληλο ρυθμό και τα χυσια κυλούσαν πανό στο στήθος της . Με σκουπισε με τη πετσέτα και μου είπε να ξαπλωσω . Μπήκε να κάνει ντουζακι και δεν άργησε να αρχίσει να μου κάνει μασάζ , χαλαρά , μπρουμυτα , ξεκινώντας απο τα πόδια μέχρι το κεφάλι , ήταν σύντομο , μου είπε να γυρίσω , και ξεκινήσαμε το δεύτερο μέρος , γλωσσοφιλα , γλυψιμο στα αρχιδια και πολυ καλή πιπα . Μου φόρεσε το σκουφο και ανέβηκε πανο μου πανο στο κρεβατι , ο ρυθμός πολυ καλός και το μουνακι αρκετά υγρό ( δεν ψαχνομαι ποτέ αν την έχω φτιάξει αν εχυσε αν ειναι ειναι έτοιμη να χυσει ) Αλαξαμε στάσης και στο τέλος την παρακαλεσα να με διευκολύνει με τη κωλαρα της , είπε ΝΑΙ . Ορθια με τα χέρια στο κρεβατι με το κωλο στημένο , φιλία στη πλάτη στο σβέρκο και να χουφτωνω τα βυζια της δεν αργησα . Εχυσα στο σκουφο μέσα στο κωλο της .
Απλα ήταν τέλεια !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Γιαννης 35
Μέλος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού