Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785412
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επίσκεψη Σάββατο πρωί , με σκοπό να δω την Αντριάνα που τώρα τελευταία ακούγονται καλά λόγια για αυτήν , 11.30 άφιξη στο ζανόσπιτο , στην υποδοχή η Ζάνα , στο μαγαζί δεν έπεφτε καρφίτσα , παρέλαση κοριτσιών , Αννα μελαχρινή ψηλή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 3.5άρια βυζία , Λίζα μελαχρινή κοντή με πιασηματάκια και 2.5άρι βυζί , Μαρία μελαχρινή λεπτή με μικρό βυζί ,Αντριάνα καστανόξανθο μιλφάκι με κατσαρό καρέ μαλλί κανονικό σώμα 3άρι βυζί , Λία ξανθό κοντό λεπτό μιλφάκι με 1.5άρι βυζί , Ξένια μελαχρινή κανονικό σώμα ωραίο κώλο μικρό βυζί ,Ράνια ξανθιά με πράσινες ματάρες κανονικό σώμα 3άρι βυζί ,Μόνικα μελαχρινή κατσαρομάλλα κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί Μελίνα ξανθιά πολύ ωραία μιλφάρα με κανονικό σώμα και μάλλον 2.5άρι βυζί , μιά μελαχρινή και μιά ακόμα ξανθιά που δεν τις θυμάμαι περισσότερο , Ελένη και Αλεξία Σάββατα δεν δουλεύουν , ο συνδυασμός εμφάνισης και των καλών πραγμάτων που είχα ακούσει για την Αντριάνα έκανε την επιλογή μου πανεύκολη....το μόνο πρόβλημα , έλλειψη δωματίου , αναμονή για κάνα 20λέπτο με παρέα και κουβεντούλα με την Ζάνα ,πέρασε η ώρα και μόλις ετοιμάστηκε δωμάτιο ήρθε η Αντριάνα κρατώντας το κόκκινο τσαντάκι της , το τσαντάκι του sportbilly το ονόμασα εγώ , μέσα είχε τα πάντα δονητές , προφυλακτικά , στοματικό διάλυμα , βούρτσα για τα μαλλιά καθρεφτάκι μακιγιάζ και δεν ξέρω και γώ τι άλλο , μου είπε ότι έιναι 30 χρόνών αλλά εμένα μου φαίνεται κάποια χρόνια μεγαλύτερη από την Μολδαβιά φυσικά , έχει έξι χρόνια στην Ελλάδα τα ελληνικά τα μιλάει πολύ καλά και μιλάει ακατάπαυστα…νόμιζω μόνο όταν μου έπαιρνε πίπα deepthrow δεν άκουγα την φωνή της , η φωνή της είναι λεπτή και θυμίζει κάτι ξανθιές βλαχοαμερικάνες bibo , εμένα ο συνδυασμός της φωνής της με την σέξι εμφάνισης της μου άρεσε , με ρώτησε αν θα κάνω μπάνιο , δεν έκανα μιάς και ήρθα κατευθείαν από το σπίτι μου , καθώς ξεντυνόμουν την βλέπω να βγάζει από το κόκκινο τσαντάκι της δυο δονητές , έναν ρόζ μικρό και έναν μπέζ αρκετά μεγάλο…τους καθάρισε με οινόπνευμα και τους άφησε πάνω στο κρεβάτι , μόλις έβγαλα τα ρούχα μου με πλησίασε και άρχισε να με γλωσσοφιλιάζει με μανία , της έβγαλα την άσπρη ρόμπα που φορούσε και έμεινε με τα πολύ σέξι χρυσά εσώρουχα με αλυσιδάκια που φορούσε και τα τακούνια της , έχει κάνει μπάνια και στα σημεία του σώματος της που είναι το μαγιό έχει χρωματικές διαφορές , μου είπε ότι της αρέσει πολύ να πηγαίνει για μπάνιο , πάει κάθε Κυριακή μαζί με κοπέλα από το μαγαζί(δεν λέω ποια κοπέλα ούτε σε πια παραλία)όπου γίνεται χαμός , σκάνε μύτη μου λέει με μαγιό κορδόνι
και όλοι οι άντρες βάζουν γυαλιά ηλιου για να τις κοιτάζουν χωρίς να καρφώνονται , ενώ αυτές βάζουν λάδι η μια στην άλλη παίρνοντας πολύ προκλητικές στάσεις ,της έβγαλα το στίνγκ και το σουτιέν και άρχισα να χουφτώνω τα βυζιά της και να δαγκώνω τις ρόγες της , να πώ ότι το στήθος της να και είναι σιλικονάτο είναι πολύ καλοφτιαγμένο , σκύβει μπροστά μου και αρχίζει τα φτυσίματα σε πούτσο και αρχίδια , έγλυψε για λίγο τα αρχίδια και μετά εξαφάνισε τον πούτσο μου στο στόμα της στην κυριολεξία , την σήκωσα και την έβαλα να καθίσει στην πολυθρόνα , γονατιστός μπροστά της και αφού η ίδια έβαλε τα πόδια της πάνω από τους ώμους της άρχισα να γλύφω το μουνάκι της για αρκετή ώρα μέχρι που υγράνθηκε , μου έδινε συνέχεια οδηγίες λέγοντας εκεί ναι λίγο πιο δεξιά πιο γρήγορα κλπ , μετά άρχισα να γλύφω την κωλοτρυπίδα της , εκεί ήταν που πήρε φωτιά άρχισε τους αναστεναγμούς ένω είχε χώσει 3 δάχτυλα στο μουνί της και το γάμαγε , σταμάτησα σηκώθηκα όρθιος και έχωσα τον πούτσο μου στο στόμα της και της το γάμαγα , μετά από λίγο με σταμάτησε σηκώθηκε και πήγε και ξάπλωσε μπρούμυτα κάθετα στο μασαζοκρέβατο , πήγα από πάνω της και άρχισα πάλι να την γλύφω παντού , με την χαρακτηριστική της φωνούλα μου λέει , μωρό μου θέλω τώρα έναν δονητή στον κώλο μου , πάω να πιάσω τον μικρό τον ρόζ και μου λέει , μωρό όχι αυτό , τι να μου κάνει , απλώνει το χέρι της και πιάνει τον μεγάλο και μου τον δίνει στο χέρι , πήγα και άρχισα να της το βάζω σιγά σιγά στον κώλο , μου έκανε παράπονα να μην φοβάμαι , έτσι με δύναμη και με μια κίνηση της καρφώνω τον δονητή βαθιά στην κωλοτρυπίδα της , φώναξε και μου λέει με πόνεσες….αλλά μου άρεσε , άρχισα να την γαμάω δυνατά με τον τεράστιο δονητή ενώ αυτή φώναζε και έπαιζε το μουνί της , με το άλλο της χέρι έψαχνε τον πούτσο μου , όταν τον βρήκε άρχισε να μου τον παίζει , όλο αυτό το σκηνικό έχει κρατήσει κανα 20λέπτο και είμαι κατακαυλωμένος , ξαφνικά γυρνάει ανάσκελα χωρίς να βγάλει τον δονητή της από τον κώλο της και και συνέχιζε να παίζει το μουνί της , τώρα έχωνε τον δονητή μόνη της μια στον κώλο της μια στο μουνί της ενώ εγώ τράβαγα μαλακιά , ήταν πια αδύνατο να κρατηθώ , της έβγαλα τον δονητή από τον κώλο και την έχυσα στην κωλοτρυπίδα ενώ αυτή έιχε βάλει το χέρι της στο μουνί της για να μην πάνε και εκεί χύσια , την έκανα στην κυριολεξία χάλια , μπήκε για μπάνιο και μετά μπήκα και εγώ , ξάπλωσα στο κρεβάτι για να ξεκινήσει το μασάζ , συνέχιζε να μιλάει και μου έλεγε ότι έχει μανία με τα εσώρουχα τις στολές και τους δονητές και ότι πάει πολύ συχνά σε sexshop για να κάνει δωράκια στον εαυτό της , δεν μίλαγα και την άφησα να μιλάει , μου έλεγε ότι όταν ήταν μικρή (και μιλάμε για αρκετά μικρή)ήθελε να μείνει παρθένα οπώτε γαμιόταν από τον κώλο , την πρώτη φορά που το έκανε πόνεσε πολύ μέν αλλά τις άρεσε και πολύ , από τότε λέει της αρέσει και ότι τώρα καταλαβαίνει γιατί αρέσει και στους άντρες να τον παίρνουν…..το μασάζ της πάρα πολύ καλό , ξεκίνησε από τα πόδια όπου είναι και το σημείο που μου αρέσει πιο πολύ να μου κάνουν μασαζ , έμεινε σε κάθε πόδι για πολύ ώρα μετά συνέχισε μέση πλάτη ώμους αυχένα κεφάλι , το μασάζ της με παλάμες αγκώνες αλλά ήξερε να ζουμπά στα σωστά σημεία , αφού τελείωσε το μασάζ , έριξε λάδι στα κωλομέρια μου και άρχισε να ασχολείται με αυτά , τώρα πια το μασάζ ήταν χαλαρωτικό , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στην μέση και στα κωλομέρια ενώ η γλώσσα της έκανε περάσματα και από την κωλοτρυπίδα μου , με ρώτησε αν θέλω δάχτυλο και της απάντησα ότι δεν είμαι για τέτεια….μου είπε να γυρίσω , σηκώθηκε καθάρισε το στόμα της με στοματικό διάλυμα , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε πάλι να με φιλάει με μανία , κατέβαινε προς τα κάτω δάγκωσε ελαφρά τις ρόγες μου και συνέχισε ακόμα πιο κάτω έφτυσε τον πούτσο μου και τα αρχίδια μου και άρχισε να τα γλύφει με μανία , η τύπισσα είναι λυσσάρα , έβαλε τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισε να γλύφει , την έπιασα από τα μάγουλα και γάμαγα δυνατά το στόμα της , αυτή έκανε συνεχόμενα deepthrow ενώ μια φορά παρόλο που πήγα να της σηκώσω το κεφάλι αυτή αντιστεκόταν και έφτασε στα όρια της ασφυξίας…την σταμάτησα γιατί ήθελα να την γαμήσω , μου είπε θέλω να με ξεσκίσεις από παντού , μου έβαλε το προφυλακτικό και με καβάλησε , άρχισε να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου , μετά την σταμάτησα την σήκωσα και άρχισα να την γαμάω στα όρθια ,ενώ είχα πάρει τον μικρό δονητή και της τον έβαζα σύγχρονος στον κώλο της , η τύπισσα δεν παίζεται , μου λέει θέλω να με πάρεις από τον κώλο , κάτι βέβαια που ήθελα και εγώ αλλά από μέσα μου αναρωτιόμουν τι να κάνω πρίν της έσκιζα τον κώλο με τον τεράστιο δονητή και τώρα θα μπώ εγώ μέσα της , καμιά σχέση δηλαδή , μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω με μανία ενώ αυτή έλεγε βρομόλογα , σταματάει και μου κάνει θέλω να μου τα δώσεις στο στόμα , με πηγαίνει να κάτσω στην πολυθρόνα μου βγγάζει το προφυλακτικό και για μια ακόμα φορά ο πούτσο μου εξαφανίστηκε στο στόμα της , στο μεταξύ η τύπισσα είναι αχόρταγη , όπως είχα ανοιχτα τα πόδια μου , το δεξί ακουμπούσε στο μουνί της , η αθεόφοβη άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω στο μεγάλο μου δάχτυλο ενώ με πίπωνε…..αν και δεύτερη φορά μέσα σε λίγο χρόνο έχυσα πάλι πολύ πράγμα…στο δωμάτιο κάτσαμε πάνω από ώρα , της έδωσα 100 ευρώ δεν μου επέστρεψε ρέστα αλλά χαλάλι της… όταν βγήκα από το δωμάτιο η Ζάνα με την Ράνια μου έφερνε χαρτί για των ιδρώτα που ακόμα έσταζε απο το μέτωπο μου , μετά καθίσαμε με την Ζάνα και την Λία και τα λέγαμε για καμιά ωρίτσα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 07, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Συμφωνώ αλλά .... μπάζο η Αντριάνα
09 Σεπτεμβρίου, 2013
Καλά ούτε ο Σωτηρακόπουλος τέτοια περιγραφή!!! Τόσο παρλαπίπα η Αντριάννα?? πρέπει να σου ζάλισε τον έρωτα...Γλώσσα
10 Σεπτεμβρίου, 2013
μαλδαβεζα εγγυημενα γαμησια
τι να λεμε τωρα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3