Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785538
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η συναντηση εγινε μεσα στον αυγουστο μεσημερακι εφτασα και αφου ανεβηκα στον 1 πετυχενω τον ντιλιβερα την τυχη μου αρχιζει η παρελαση και λοιπουν τα στανταρακια μου λια αντριανα οποτε οπωσ τισ ειδα κατεληξα στην μαρια απο την αλβανια δεν ξερω γιατι αλλα οταν ακουω οτι η γκομενα ειναι απο αλβανια ξενερενω μαλλον γιατι ολεσ ειναι χαλια(και δεν επεσα εξω) στο σεχ ξεκιναει το μασαζ καλο δεν μπορω να πω αν και δεν ηταν μοιρασμενω σωστα εκατσε πολη ωρα στα ποδια και λιγο στην πλατυ ξεκιναν τα γλωσοφιλα και μυριζε τσιγαριλασ αρχιζει πιπα καλη αργα γρηγορα τα παντα η τυπισα ηθελε να χυσω στην πιπα την συκωνω για σεχ και αρχιζει τα σιγα ποναω τον εχεισ μεγαλο και δεν μπορω βεβαια για να την θαβω ολοι την ωρα τα ελεγε ευγενικα και με ευχαριστουσε καθε λιγο που προσεχα και δεν τον εχωνα δυνατα τελειωσα με μαλακια καθωσ με κουρασε λιγο με τα μη για κολο ουτε λογοσ καθωσ τησ ακουμπαγα την κολοτρυπιδα με το δαχτυλο και μου ελεγε μη ποναω
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
19
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Η μαρία ελειπε ολο τον αυγουστο.............
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Τελικά δεν ήταν μία πετυχημένη συνεύρεση και σίγουρα δεν άξιζε το 80άρι.
Η Μαρία βγάζει το gfe αλλά δεν ταίριαζε και η χημεία (για να μην πώ το μέγεθος.... αλλά αυτή είναι και η δουλειά της. Οι Mr Big τι θα τον κάνουν δηλαδή?)
Πάμε για άλλα. Thanks
07 Σεπτεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οκ η συναντηση εγινε το σεπτεμβριο η κριτικη ειναι αληθινη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3