Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785361
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μεσημεριανή στοχευμένη επίσκεψη στο μαγαζί με τον kervera.

οι κοπέλες αρκετές 5-6 από την αρχή είχα σαν στόχο την Μελίνα, που με είχε εντυπωσιάσει την προηγουμενη φορα που είχα πάει,
ευτυχώς με το που φτάνουμε μας ανοίγει την πόρτα οποτε ο στόχος κλειδώθηκε,
στην παρέλαση ξεχώρισε επίσης και η Μόνικα όπου και τιμήθηκε από τον kervera.

η κοπέλα είναι ένα ξανθό milf άριστα διατηρημένο με κορμάρα, γύρο στο 1,70 με υπέροχους βυζούς, και κωλαρά ενώ έχει και ένα πολύ όμορφο πρόσωπο,
είναι δηλαδή από της γυναίκες που άμα δει κανεις στο δρόμο σίγουρα θα καρφωθείς.

πέρασμα στο δωμάτιο για ntouz, ευγενικοτάτη χαμογελαστή, ομιλητική, αμέσως μου έβγαλε μια οικειότητα και μια απίστευτη όρεξη για τρελες,
έχει τον τρόπο της η ..... να μην την πω με το βλέμμα, της και τα λόγια, της να την βάλεις κάτω να της γαμήσεις ότι έχει και δεν έχει.

ξεκίνημα με δυνατό masaz, από τα καλύτερα που έχω κάνει σε τέτοια μαγαζιά,
σε όλο το σώμα ενώ χρησιμοποίησε και τους αγκώνες, και τα πόδια, και body το body, για αρκετή ώρα κοντά στην μιση ώρα

για δεύτερο γύρο ενώ εγώ ήμουν ακόμα μπρούμυτα είχε βάλει το κεφάλι της ανάμεσα στα πόδια μου και μου έγλειφε τα a@@@διά ,
και είχε σήκωση το ένα πόδι για να την χαϊδεύω και εγώ.

γυρνάω αμέσως και ξεκινάει μια πολύ καλή πίπα, με φτυσίματα, και πονηρές ματιές, ένω σε κάποια φάση ανεβαίνει από επάνω μου και παίρνει θέση για 69, όπου και ασχολήθηκα με δαχτιλοσκοποίσης στην κωλοτρυπίδα της

πρώτη στάση στο sex με εκείνη από επάνω, στη αρχή σιγά, αργά, και βασανιστικά με αγκαλιές και φιλια,
και σιγά σιγά άλλαζε τον ρυθμό σε πιο γρήγορο και έντονο σφυροκόπημα

τελευταία στάση και πολύ άντεξα
εγώ όρθιος από πίσω της και εκείνη να είναι σκυμμένη στο μασαζοκρέβατο

με έντονα δυνατά χτυπήματα για αρκετή ώρα σε σημείο που κουνιόταν από την θέση του και το μασαζοκρέβατο
ήρθε το τέλος

αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Μελίνα
μια έμπειρη γυναικα, που ξέρει τη θέλει ο πελάτης, και του το δίνει
ξέρει ποτε να σε χαλάρωση, ποτε να σε ανεβάσει, και το κυριότερο ποτε να σε καυλώσει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού