Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Μασατζίδικα 17162
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν σήμερα εδώ ανακάλυψα ένα αστεράκι. Για τα δικά μου γούστα βεβαίως.
Ρωσίδα ξανθειά μετρίου ύψους περίπου 35 + καινούργια στο χώρο την οποία και ετίμησα. Εξάλλου ήταν μόνη της σήμερα.
Το μαγαζί όπως το ξέραμε. Ψιλιχάλια. Στο δωμάτιο όμως έχει και κρεβάτι. Λοιπόν η Άννα (έτσι τη λένε)ήρθε στο δωμάτιο και ξεκίνησε με μασάζ. Το κατέχει απόλυτα το αντικείμενο. 10-12 λεπτά πολύ πολύ καλό μασάζ και μετά στο πρόγραμμα. Ωραίο γεματούτσικο σωματάκι στήθος δυάρι σε καλή κατάσταση, ωραίο κώλο (δεν τον δίνει) ανοιχτός και ευχάριστος χαρακτήρας με πολύ καλά Ελληνικά. Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε με ακα πίπα από τις καλλίτερες που μου έχουν κάνει και με @@. Φιλότιμα και εργατικά. Τη σταμάτησα και την περιποιήθηκα και εγώ. Σε 5-6 λεπτά τελείωσε. Φωτιά σκέτη. Μετά στο κρεβάτι, προφυλακτικό και δύο στάσεις. Πισοκολλητό ΄που συγκρατήθηκα με το ζόρι γιατί είναι και στενή και ήρθα στο αμήν γρήγορα. Και μετά ιεραποστολικά, όπου τα έδωσα όλα. Με μόνο μειον την ηλικία η κοπέλα δεν παίζεται. Το μόνο που χρειάζεται όπως κατάλαβα από τη συνομιλία που είχαμε στο τέλος να της φερθείς σωστά, με ευγένεια και να την σεβαστείς σαν γυναίκα. 50 ευρά και 10 που άφησα με την καρδιά μου γιατί ήταν από τις τοπ υπηρεσίες που έχω πάρει. Τετάρτη με Πέμπτη (να γεμίσουμε πάλι) θε ξανατιμηθεί και θα επανέλθω. vfm για τα δικά μου γούστα επαναλαμβάνω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 31, 2013
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
19
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2013
Πήγα ήθελε 60 euro παπά με κάποια και δεν έβγαζε αχνα
P
pontikiii
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1