Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785411
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τετάρτη μεσημέρι και έχοντας ελεύθερο χρόνο κοίταγα τα προγράμματα στα στούντιο.Οι επιλογές αρκετές αλλά λίγες μου κινούσαν το ενδιαφέρον για συνεύρεση.Όταν βέβαια είδα μία κοπέλα που μου έκανε το "κλικ" η ώρα ήταν περασμένη,και η βάρδια της έφτανε στο τέλος της.Έτσι έχοντας στο μυαλό μου την τελευταία πολύ καλή συνεύρεση στο παραπάνω μασατζίδικο είπα να περάσω μία βόλτα για να δω τι γίνεται...

Παρκάρισμα εύκολο αν και σιγά σιγά ο κόσμος επιστρέφει,οπότε το θέμα παρκάρισμα στην οδό θα είναι κομματάκι δύσκολο.Ανέβηκα αμέσως τις σκάλες και χτύπησα το κουδούνι.Με υποδέχτηκε η ίδια η Ζάνα και αφού μιλήσαμε λίγο μου παρουσίασε τις κοπέλες,Αρκετές και για όλα τα γούστα,άλλωστε το είχα αναφέρει και σε παλαιότερη κριτική μου.Η επιλογή δύσκολη ανάμεσα τους και ειλικρινά η απόφαση ήρθε παίρνοντας ένα μικρό ρίσκο.Τελευταία στη παρέλαση των κοριτσιών μου ήρθε η Αντριάννα η οποία ήταν ντυμένη με μία ρόμπα νοσοκόμας διαφορετική από των άλλων κοριτσιών.Το δε νάζι της δεν περιγράφεται καθώς νομίζεις πως μέσα στο δωμάτιο θα ακολουθήσει "παιχνιδιάρικη συνεύρεση" και δεν έπεσα έξω...Για όσους δεν την έχουν συναντήσει από κοντά πρόκειται,για μία ώριμη γυναίκα με κοντά μαλλιά μέχρι τους ώμους στο χρώμα του μελιού.Ενισχυμένο,σφιχτό στήθος με πεταχτή ρώγα,ωραίο σώμα με κάποια κιλάκια στην περιφέρεια που σε καμία περίπτωση δεν είναι αντιαισθητικά και όμορφο πρόσωπο με γαλανά μάτια.
Ρώτησα τη Ζάνα και μου είπε πως είναι όντως αρκετά παιχνιδιάρα και πως θα περάσω πολύ καλά.Αμέσως κατευθύνθηκα στο δωμάτιο με την επιλογή του προγράμματος της μισής ώρας.
Ήρθε αμέσως κοντά μου και μου έφερε και ένα σφηνάκι για να με κεράσει...Κάποια γλωσσόφιλα ξεκίνησαν εκεί ενώ τα τριψίματα δίναν και παίρναν...Ολιγόλεπτη διακοπή για ένα σύντομο ντουζάκι το οποίο αφύπνισε πιο καλά τις αισθήσεις...Επιστροφή και πάλι στα προκαταρκτικά τα οποία κράτησαν λίγα λεπτά ακόμη.
Ώρα για μασάζ,αρκετά καλό με έντονο τρίψιμο σε κάποια σημεία.Χαλαρό στα πόδια και τον αυχένα και έντονο στη μέση κάτι το οποίο με ξεκούρασε χαλαρώνοντας απ'την εργασιακή σωματική κόπωση...
Κάποια στιγμή το μασάζ επικεντρωνόταν στην ευαίσθητη περιοχή με μαλάξεις οι οποίες ανέβασαν το ηθικό.Ένα μασάζ body to body ξεκίνησε για μερικά λεπτά όπου ολοκληρώθηκε με την Αντριάννα να αφαιρεί όλα τα εσώρουχά της και τη σέξυ στολή της νοσοκόμας...Έναρξη στοματικού σε στάση που επέτρεπε και σε εμένα τις δακτυλοσκοπήσεις τις οποίες έδειχνε να απολαμβάνει βγάζοντας κάποιους αναστεναγμούς.Καλό στοματικό με περιποίηση φυσικά της ευρύτερης περιοχής δίνοντας ιδιαίτερη σημασία στα α@@@κια...Ξεκίνημα στο σεξ με την Αντριάννα από πάνω σε στάση reverse cow girl να κινείται σε αργούς ρυθμούς λέγοντας και κάποια πικάντικα προστυχόλογα...Αλλαγή για πισωκολλητό με πιο γρήγορους ρυθμούς όπου αντέχει το σφυροκόπημα.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με γλωσσόφιλα αλλά και πολύ καλή συμμετοχή απ'την Αντριάννα μας βρήκε το τέλος...


Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο χωρίς να την πιέζει ο χρόνος παρόλο που είχαμε καταναλώσει το μισάωρο.Κάναμε ντουζ,ντυθήκαμε και με συνόδευσε μέχρι την εξώπορτα όπου με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας.

Συμπερασματικά μία πολύ καλή συνεύρεση με μία άψογη επαγγελματία που προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις πραγματικά καλά.Ένας ο οποίος δεν έχει πρόβλημα με πιο ώριμες γυναίκες καθώς η Αντριάννα ανήκει στην κατηγορία των μιλφ δεν θα δυσκολευτεί να εισέλθει στα ενδότερα.Αλλά όταν λέμε για παιχνιδιάρα μιλφ,το εννοούμε...Όποιος περάσει μαζί της θα καταλάβει καλύτερα τα γραφόμενα και το τίτλο...!

Αυτά για τη γνωριμία μου με την Αντριάννα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 28, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2013
Και λίγα λές. Τώρα που πέρασα και εγώ συμφωνώ και επαυξάνω...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1