Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785411
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξανά στην Αλεξία αυτή τη φορά για μασάζ. Μπαίνουμε στο δωμάτιο παρέα κάνουμε ντουζακι και μου λέει πρώτα θα χαλαρώσουμε με την πρώτη εκτόνωση και μετά θα σου κάνω μασάζ. Στάση 69 να μου παίρνει πιπα και να μου καραμελωνει τα αρχιδια και εγώ να τακτοποιω το νινακι της. Με τελείωσε σχεδόν την ώρα που τελείωνε και εκείνη. Ντουζακι και ξαπλωμα για μασάζ. Ωραίο δυνατό μασάζ και όταν ήρθε η ώρα που γύρισα απο μπροστά μου ξεκινάει μια πιπα όλο τρέλα. Θέμα χρόνου να ξανακαυλωσω οπότε με καβαλαει σαν τρελή λες και ήθελε να ξεκαυλωσει το νινι της. Η κατάθεση για ακόμα μια φορά ήρθε σύντομα απο την μεγάλη της λύσσα. Αλεξία είσαι καυλα !!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2013
Δηλαδη θελεις να μας πεις οτι με 80 ευρω ειχες 2 εκτονώσεις και αυτό γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα το γούσταρε πολύ, σαν λυσσάρα που ήταν. Μήπως μας δουλεύεις λίγο ή μήπως σε δούλεψε κανονικα η Αλεξια ?
22 Αυγούστου, 2013
Δηλαδή θέλεις να μας πείς ότι με 80 ευρώ είχες 2 εκτονώσεις γιατί η κοπέλλα γούσταρε και αφού τελειώσατε (τελείωσες) μία, λύσσαξε και σε ξανατελείωσε και δεύτερη. Είσαι σίγουρος ότι έγινε έτσι και ειδικά με τη συγκεκριμένη κοπέλλα ? Δεν ρωτάω αλλά επιφυλλάσομαι για την αντικειμενικότητα της κριτικής σου. Ευχαριστώ
24 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα ντε περιεργα πραγματα...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3